Advertisement

Ogromna tragedia. Nie żyje 4,5-letni chłopczyk

Strefa FMOpoczno Środa, 08 lutego 20237
Do ogromnej tragedii doszło w środowe przedpołudniem w miejscowości Wygnanów w gminie Sławno pod Opocznem. Nie żyje 4,5 letni chłopiec, a jego mama i rodzeństwo trafili do szpitala. Śledczy nie wykluczają, że przyczyną tragedii mogła być zatrucie pokarmowe.
fot. KMP Piotrków fot. KMP Piotrków

Ze zgłoszenia wynikało, że do tragicznej śmierci dziecka doszło w jednym z domów w miejscowości w gminie Sławno. Na miejsce oczywiście zostali skierowani policjanci oraz pozostałe służby. Niestety funkcjonariusze potwierdzili te informacje. Policjanci ustalili także, że do szpitala przetransportowane były trzy osoby, członkowie tej rodziny: 38-letnia kobieta oraz dwoje dzieci: 8-letnia dziewczynka i 13-letni chłopiec. Dziewczyna i jej mama trafiły do szpitala w Opocznie, a chłopiec śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowe został przetransportowany do szpitala w Łodzi - mówi asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Opocznie.

Okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratury. Kluczowe będą badania toksykologiczne osób znajdujących się w szpitalu oraz wyniki sekcji zwłok chłopca.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
Piano ~Piano (Gość)08.02.2023 21:27

Bardzo proszę o zablokowanie pisania komentarzy w tej dramatycznej dla rodziców chwili. Nikt nie chciałby być na miejscu tej rodziny.

111


Gość 1989 ~Gość 1989 (Gość)08.02.2023 21:14

A co oni zjedli??

30


grzybiarz ~grzybiarz (Gość)08.02.2023 15:49

Sromotnik?

45


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat