Advertisement

Odblaskowe buttony dla dzieci

Region Czwartek, 09 listopada 20237
Gmina Wolbórz przekazała funkcjonariuszom policji elementy odblaskowe, które sprawiają, że jesteśmy lepiej widoczni na drodze. Przypinane buttony zostaną rozdane dzieciom w trakcie akcji prewencyjnych w szkołach i przedszkolach.

Ładuję galerię...

Odblaskowe elementy przekazali Policji Burmistrz Wolborza Andrzej Jarosa oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Zbigniew Klewin. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim - I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji mł. insp. Radosław Malanowski oraz Naczelnik Wydziału Prewencji KMP podkomisarz Sylwester Nieśmiałek.

 

Zakupione przez gminę odblaski w ilości 1.000 szt. będą przekazywane uczniom szkół podstawowych oraz przedszkoli podczas spotkań z udziałem policjanta. Celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie bezpiecznej drogi do szkoły, przedszkola dla najmłodszych uczestników ruchu, jak i zminimalizowanie występowania zdarzeń drogowych z udziałem pieszych i rowerzystów.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Strarzak ~Strarzak (Gość)10.11.2023 19:58

Dramat

10


wiesniak ~wiesniak (Gość)09.11.2023 10:31

Ciekawe kiedy gmina wezmie sie za oswietlenie pseudo uliczek w Goleszach,chodniki,utwardzenie czegos co nazywa sie droga osiedlowa.

20


lui ~lui (Gość)09.11.2023 20:54

Sukces policji dostali odblaski i trzeba to wszystkim rozjaśniać gratulacje co za sukces

30


oleksy ~oleksy (Gość)09.11.2023 15:55

Niesamowite.

30


Eeech ~Eeech (Gość)09.11.2023 14:18

Buttony to jest to. Opaski odblaskowe są takie prowincjonalne.

21


biniuś ~biniuś (Gość)09.11.2023 14:11

A komu podlegają szkoły? Może policji, że będzie rozdawać je dzieciom?
Jak widać, każdy durny pretekst jest dobry, żeby swoją twarz pokazać w internecie. No, twarz dobrego wujka, który dba o bezpieczeństwo naszych dzieci. Zwykła kpina.

30


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat