Obrzucił kamieniami dom sąsiada

PolicjaBełchatów Piątek, 08 marca 201916
Zdenerwował go kolor i zapach dymu wydobywającego się z komina sąsiadów. 37-letni mężczyzna groził sąsiadom, że spali im dom, a potem obrzucił budynek kamieniami. Kiedy na miejscu pojawili się policjanci, swoją agresję przeniósł właśnie na nich.
fot. policja fot. policja

Do zdarzenia doszło 5 marca około południa. Sprawca uszkodził betonowy słupek ogrodzeniowy, zniszczył szopę, wyrywając z niej kilka desek. Kiedy sprawca usłyszał, że sąsiadka dzwoni po policję, uciekł. Pokrzywdzona oszacowała straty na 600 zł. - 37-letni bełchatowianin pojawił się na posesji jeszcze raz, gdy policjanci rozmawiali z pokrzywdzoną - relacjonuje oficer prasowy komendy w Bełchatowie. - Był wyraźnie pobudzony i pod wpływem alkoholu. Twierdził, że przeszkadza mu dym z komina sąsiadów. Wyzywał zgłaszającą, a kiedy funkcjonariusze przywoływali go do porządku, swoją złość próbował wyładować na mundurowych. Agresywny 37-latek, używając wulgaryzmów, znieważył i naruszył nietykalność cielesną interweniującego funkcjonariusza.

 

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Przedstawiono mu kilka zarzutów. Za uszkodzenie mienia kara do 5 lat pozbawienia wolności. Groźby karalne to czyn, zagrożony karą do 2 lat więzienia. Naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji to przestępstwo zagrożone karą do lat 3 więzienia, natomiast znieważenie funkcjonariusza w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych to przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności do roku. Prokurator zdecydował o objęciu podejrzanego dozorem policji.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

poce ~poce (Gość)09.03.2019 07:42

Do niektórych "Januszy"nic nie dociera żadne argumenty .Palą chłopki czym popadnie ,śmieci ,buty,plastik.Szkoda gadać.Okna uchylić nie można bo "Janusz" z "Andrzejem" palą w kuchni czy piecu,bo im szkoda zapłacić za wywóz śmieci :-/ masakra.Dom ma jeden z drugim,lub gospodarkę a na śmieci nie stać czopa! Dzwonić i tyle! karać karać i karać aż popuszą w rajtuzy od mandatów !A na wsiach to już w ogóle wolna amerykanka,powinna policja jeździć po wsiach i solidnie karać! jak i za palenie traw i koniec kropka @ pl ......jak nie dociera "Januszkowie" :>

48


gość ~gość (Gość)08.03.2019 09:42

Mój sąsiad pali w piecu plastikami, papą i styropianem i co mam zrobić?? Też mam ochotę obrzucić go kamieniami, zwłaszcza jak wiatr wieje w stronę moich otwartych okien...

184


j. ~j. (Gość)08.03.2019 21:01

Ciekawe tylko, czy będziemy po świętach chociaż trochę lepsi? Jeśli nawet będą tłumy na Drogach Krzyżowych, Gorzkich Żalach, w kościołach w czasie Triduum Paschalnego, przy konfesjonałach i na Rezurekcji czy będzie po świętach chociaż trochę mniej np. palenia w piecach plastykami i szmatami i mniej rzucania w sąsiadów kamieniami.... Bardzo ciekawe...

30


gość ~gość (Gość)08.03.2019 18:28

Ja też tak robię i sąsiad nie dzwoni na policję

12


gość ~gość (Gość)08.03.2019 08:15

Popieram go. Straż Miejska nic nie robi z somsiadami palącymi buty.

249


~~Cymbals ~~~Cymbals (Gość)08.03.2019 13:50

Naczytał się na ePiotrkow.pl głupot ~gości na temat niespotykanego na świecie wydobywania się dymów z kominów ( a do czego niby mają służyć).

13


amoze ~amoze (Gość)08.03.2019 11:51

moze zobaczyl w oknie dinozaurow?

40


X2 ~X2 (Gość)08.03.2019 08:43

Chłopak raczej pewne ,że jest chory psychicznie bo kto normalny tak się zachowuje ,najlepiej zamknąć i po sprawie i niech odsiedzi swoje ale nie tędy droga wiezienie z chorego zrobi dopiero prawdziwego desperata jak w Gdańsku poczucie krzywdy i chęć zemsty u człowieka chorego dopiero doprowadzi do tragedii

412


gość ~gość (Gość)08.03.2019 09:52

Gdzie zadzwonić?! Oni nie rozwiązują takich problemów. Nawet pieszych patroli nie widać.

60


gość ~gość (Gość)08.03.2019 08:39

No to nie powód żeby się tak zachowywać mógł zadzwonić do straży miejskiej i zgłosić problem.

140


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat