Advertisement

ODA zaprasza na urodziny galerii

ePiotrkow Wtorek, 07 lutego 20230
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na XIV urodziny galerii. Imprezę zaplanowano w najbliższą niedzielę w galerii przy ul. Sieradzkiej.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

Wstęp na urodziny jest wolny, a w programie oprócz toastu urodzinowego zaplanowano także spotkanie z wyjątkowym artystą, który przez wiele lat tworzył historię ODA. Chodzi oczywiście o Stanisława Piotra Gajdę, który przez wiele lat był dyrektorem Ośrodka. Podczas niedzielnej imprezy zaplanowano promocję albumu „Stanisław Piotr Gajda” i spotkanie z artystą.

 

Na koniec odbędzie się jazzowy koncert okolicznościowy. Wystąpią: Paweł Palcowski (trąbka, flugelhorn), Filip Hornik (kontrabas) oraz Arek Skolik (perkusja).

 


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat