Advertisement

Nowy wójt w Woli Krzysztoporskiej

ePiotrkow Sobota, 02 lipca 202259027
Jakub Krzaczyński, uczeń Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej, zasiadł na jeden dzień w fotelu wójta gminy. Wcześniej wykazał się doskonałą znajomością zasad funkcjonowania samorządu, wygrywając konkurs dotyczący tej tematyki.

Ładuję galerię...

Możliwość wcielenia się w rolę wójta to główna nagroda w V Gminnym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie i Samorządzie Terytorialnym, w którym Jakub zajął I miejsce. „Nowy wójt” został serdecznie powitany przez włodarza gminy Romana Drozdka, a następnie zasiadł w fotelu i rozpoczął swoje urzędowanie.

Jakub mógł zobaczyć, jak wygląda codzienna, bardzo odpowiedzialna praca gospodarza gminy. Uczestniczył również w przyjmowaniu interesantów, załatwianiu bieżących spraw związanych z funkcjonowaniem Urzędu Gminy. Miał też możliwość przedyskutowania z wójtem Romanem Drozdkiem wielu tematów dotyczących przyszłości naszej Małej Ojczyzny – relacjonują urzędnicy.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)07.07.2022 08:58

ale Cię synku pokarało, z daleka się trzymaj od tej hipokryzji i nepotyzmu

10


Mieszkaniec Woli ~Mieszkaniec Woli (Gość)03.07.2022 09:07

Też jesteśmy całą rodziną za zmianą Drozdka na innego wójta. Sobie przydzielił podwyżkę 100 % z wyrównaniem a pracownikom 15 %. Jak on się nie wstydzi. Brak honoru.

42


Zając ~Zając (Gość)04.07.2022 08:42

już czas na zmiany

00


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)02.07.2022 21:02

Drozdka już dawno powinniście wywieźć z urzędu na taczce

32


Gosz ~Gosz (Gość)02.07.2022 12:56

A może tak na zawsze

32


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat