Nowości w kinie, czyli co warto zobaczyć?

ePiotrkow Czwartek, 14 października 202114242
Kolejny tydzień przynosi kolejne nowości na dużym ekranie. W repertuarze piotrkowskiego Kina Helios znów każdy znajdzie coś dla siebie, bo i miłośnicy polskiej kinematografii będą usatysfakcjonowani, i amatorzy amerykańskiego patosu i tamtejszych bohaterów też nasycą ciekawość. Prezentujemy zestaw nowości kinowych na ten tydzień.
fot. materiały prasowe

Na ekrany kin wchodzi kilka tytułów wartych uwagi. Wśród nich znajduje się także nowa polska produkcja - Furioza.

 

 

„Furioza” to inspirowany prawdziwymi wydarzeniami film, który pokazuje świat, o którym większość z nas nie ma pojęcia. Świat kibiców – ultrasów, chuliganów i kobiet, które są z nimi w związkach. Scenariusz filmu powstawał kilka lat i oparty jest na prawdziwych relacjach gangsterów, dziennikarzy i agentów Centralnego Biura Śledczego Policji.

 

Czym jest dla nich honor? Co się dzieje z tymi, którzy łamią zasady? Ile warta jest lojalność? Jak daleko można się posunąć dla czystej adrenaliny? Za co kochają ich dziewczyny? Czego w takiej grupie szuka jeden z głównych bohaterów filmu, będący na co dzień lekarzem (w tej roli Mateusz Banasiuk)? Jak potoczy się historia Dzikiej (Weronika Książkiewicz), która choć zna zasady, spróbuje rozbić układ, w którym się wychowała? Jaką cenę za bycie w Furiozie zapłaci Golden (Mateusz Damięcki)?

 

Dla miłośników superbohaterów też mamy dobre wieści. Do kin powraca Venom, a to za sprawą drugiej części przygód bohatera ze stajni Marvel'a - Venom 2 - Carnage.

 

 

Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddie'm Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia - Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela. Reżyserem produkcji jest Andy Serkis.

 

Poza tym dla najmłodszych możemy zaproponować animowany film "Ron usterka", a dla widzów dorosłych nowy film Ridleya Scotta - "Ostatni pojedynek" z Benem Affleckiem, Matem Damonem i Nicole Holofcener. Co jeszcze znalazło się w repertuarze na najbliższe dni? Znajdziecie na poniższej grafice:

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gość ~goœć_gość (Gość)14.10.2021 20:22

Czy wiecie o tym, że Helios ma promocję że kupując bilet na 3 dni przed seansem zapłacimy tylko 12,90 zł za bilet ? Wiem, że nie wiecie. Bo w Piotrkowie taki bilet jest droższy i kosztuje 17,90 zł. Ot takie równe traktowanie klientów w Polsce. W innych miastach mogą więc obejrzeć film za 12,90 ale w Piotrkowie 5 zeta więcej. Przy kilkuosobowej rodzinie robi się odpowiednio większa kwota.

51


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat