Nowe ujęcie wody w Aleksandrowie

Region Sobota, 16 lipca 20223
Umowa na realizację projektu pn.: "Budowa nowego ujęcia wody wraz z modernizacją ujęć istniejących celem zapewnienia wody dla mieszkańców Gminy Aleksandrów - Rządowy Fundusz Polski Ład” podpisana. W podpisaniu uczestniczyli wójt gminy Aleksandrów - Paweł Mamrot, zastępca wójta - Daniel Jasion, przewodnicząca Rady Gminy – Jolanta Rogozińska, skarbnik gminy – Michał Boraniecki oraz wykonawcy inwestycji.
fot.: UG w Aleksandrowie fot.: UG w Aleksandrowie

Jest to bardzo potrzebna inwestycja, która przyczyni się przede wszystkim do zapewnienia odpowiedniej ilości wody dostarczanej dla mieszkańców, a także do dalszego rozwoju infrastruktury w gminie, co wpłynie bezpośrednio na zwiększenie atrakcyjności obszaru gminy, zarówno dla potencjalnych mieszkańców, jak i inwestorów - mówi wójt gminy Aleksandrów.

Na wykonanie zadania przeznaczono rekordową kwotę 8.097.090, 00 złotych. Jest to największa inwestycja w historii gminy Aleksandrów. Gmina Aleksandrów na ten cel otrzymała środki finansowe w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości 7.692.235,50 złotych.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Mario 66 ~Mario 66 (Gość)18.07.2022 19:02

Brawo za podwyżkę podatków!
A wody ciągle brak po południu w Dąbrówce.

20


M.B. ~M.B. (Gość)18.07.2022 06:05

Nie ma to jak dobry Włodarz, pozdrowienia Panie Pawle. M.B.

22


gomułka ~gomułka (Gość)17.07.2022 13:09

Brawa dla wykonawcy !!!!!

11


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat