Advertisement

Nowe Miasteczko Ruchu Drogowego w Gorzkowicach

ePiotrkowRegion Środa, 08 września 202121915
Mieszkańcy Gorzkowic, mogą już korzystać z Miasteczka Ruchu Drogowego przy Szkole Podstawowej im. H Sienkiewicza. Uroczystość otwarcia rozpoczęła się od podziękowań Ewy Nowickiej-Mirek, przewodniczącej Rady Rodziców, w kierunku osób, które wsparły budowę obiektu. Przyłączył się do nich wójt gminy Gorzkowice, Alojzy Włodarczyk. Dzięki tej inicjatywie, możliwe będą bardziej efektywny rozwój i urozmaicona edukacja dla całej społeczności gorzkowickiej szkoły.

Ładuję galerię...

Miasteczko Ruchu Drogowego jest przedsięwzięciem, które ma na celu wprowadzenie dzieci w podstawy bezpiecznego zachowania się na jezdni poprzez praktyczne działanie. Miasteczko będzie służyć uczniom szkoły między innymi do: nauki bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym, zdawania egzaminu na kartę rowerową, konkurowaniu w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a także do rozwijania kreatywności poprzez gry i zabawy edukacyjne na świeżym powietrzu.


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

stefan ~stefan (Gość)08.09.2021 17:20

Może w końcu chamy się nauczą,że przy zjeździe z ronda włączamy kierunkowskaz !

42


oni ~oni (Gość)10.09.2021 19:27

piękna inicjatywa, gratulacje!

30


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)08.09.2021 22:38

Tego byznesmena z miszki miki na pana stopka trzeba tam dać :D

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat