Advertisement

Niezwykłe smerfy w Przedszkolu nr 15

Strefa FM Środa, 09 grudnia 20153
We wtorek na scenie w Przedszkolu Samorządowym nr 15 w Piotrkowie wystawiono „Smerfy”.

Ładuję galerię...

- Była to bajka wyjątkowa, gdyż aktorami zostali sami rodzice. To właśnie oni wcielili się w postacie: Gargamela, Papy Smerfa, Hogaty i innych Smerfów. Dzieci były zachwycone nie tylko bajką, ale przede wszystkim tym, że mogły swoich rodziców zobaczyć na scenie. Zdziwienie było ogromne, tym bardziej, że była to niespodzianka. Dzieci nie wiedziały, że rodzice szykują im tak wspaniały prezent mikołajkowy. Radość była ogromna, a zabawa wspaniała - opowiadają nauczycielki Ewa Stępień i Aleksandra Domagała-Plich.

 

- Cieszymy się, że całe przedsięwzięcie się udało, że rodzice dali się namówić na występ, bo przecież rzadko dzieci mogą oglądać swoich rodziców na scenie, po drugiej stronie. Zazwyczaj to dzieci występują dla rodziców. To wspaniała lekcja wychowawcza, która pokazała najmłodszym, że słowa uczą, przykłady pociągają. Oby więcej takich imprez - dodają.


Zainteresował temat?

2

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gosc ~Gosc (Gość)10.12.2015 19:55

Słyszałam o tym przedszkolu ze jest super. Mojej koleżanki dziecko tam chodzi. Ciągle dzieje się coś interesującego np. noce pizamowe, zielone przedszkole itp.A ten teatrzyk dla dzieci bomba. Świetny pomysł. No i gratulacje dla aktorów.

00


Zzaa ~Zzaa (Gość)10.12.2015 17:31

Zabawa była przednia.Dziękujemy Paniom.Dzieciaki zadowolone a to chyba najważniejsze.

10


tata przedszkolaka ~tata przedszkolaka (Gość)09.12.2015 14:29

Za to lubię 15ke. I drugie dziecko też tam poślę. A nie tak jakw nniektórych przedszkolach żeby tylko skończył się dzień. A już totalną porachą jest przedszkole prywatne w okolicach zuzu. Te dziewczyny znecają się nad biednymi dziećmi. Jest tam jedna fajna może dwie a reszta patologia. Ale kurator pewnie siedzi w kieszeni to to toleruje.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat