Advertisement

Nakręcali na zieleń przy Powiatowym Centrum Przesiadkowym

Strefa FM Poniedziałek, 24 kwietnia 20230
Trwa akcja Starostwa Powiatowego w Piotrkowie 'nakręć się na zieleń'. Jego przedstawiciele odwiedzili już Gorzkowice, Rozprzę, i Moszczenicę, gdzie w zamian za plastikowe nakrętki oferowali nasiona roślin miododajnych oraz sadzonki drzew. W poniedziałek akcja odbyła się w Piotrkowie na terenie Powiatowego Centrum Przesiadkowego.

Ładuję galerię...

Po pierwsze, nakręcamy się na zieleń. Po drugie, nakręcamy się na ekologię i zbieramy nakrętki. Po trzecie, wspieramy cel charytatywny, który zawsze się za tym kryje. A po czwarte możemy pokazać Powiatowe Centrum Przesiadkowe, które jest nowym obiektem i funkcjonuje. Mamy wiosnę, jest duże zainteresowanie ze strony mieszkańców Piotrkowa i regionu - mówi Ireneusz Czerwiński, sekretarz powiatu piotrkowskiego. 

W środę nakrętki na nasiona i sadzonki będzie można wymienić w Sulejowie. Akcja zakończy się w czwartek w Woli Krzysztoporskiej.

POLECAMY


Zainteresował temat?

5

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat