Advertisement

N-Park już otwarty!

Środa, 31 maja 20230
Największy w Piotrkowie Trybunalskim kompleks handlowy jest już oficjalnie otwarty. Od rana na zakupy do N-Parku przy ulicy Sulejowskiej przybywają tłumnie mieszkańcy miasta i regionu. Nasz reporter rozmawiał z niektórymi z nich. Dość zgodnie podkreślali, że takie miejsce w tym rejonie Piotrkowa jest potrzebne. Przy okazji odwiedzania obiektu, który powstał z inicjatywy firmy Napollo, korzystają z promocji, które zaoferowali najemcy centrum.

Ładuję galerię...

Na dzień otwarcia organizatorzy zaplanowali dla klientów szereg atrakcji, towarzyszących zakupom. Wśród nich są występy piotrkowskiej Miejskiej Orkiestry Dętej, czy smyczkowego duetu RED HILLS. 

 

Klienci, z którymi udało nam się porozmawiać, podzielili się z nami swoimi odczuciami, dotyczącymi dnia otwarcia oraz odwiedzonych sklepów.

 

N-Park powstał przy ul. Sulejowskiej 49C w osiem miesięcy. Do obecnych najemców, czyli m.in. Sinsay, Jysk, Hebe, czy Stokrotki, dołączy niebawem restauracja typu fast food, a konkretnie McDonald's. Kompleks jest czynny od poniedziałku do soboty między 9.00 a 20.00.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

9


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat