Motocykliści rozpoczną sezon. Pomogą Kacprowi

Region Sobota, 11 marca 20238
Już dziś organizatorzy imprezy zapraszają wszystkich miłośników jednośladów z Piotrkowa i okolic na imprezę, która rozpocznie sezon motocyklowy i jednocześnie wesprze Kacpra.
Motocykliści rozpoczną sezon. Pomogą Kacprowi

Festyn rozpocznie się rano 22 kwietnia mszą świętą – Marzy nam się najpierw msza polowa przy pomniku Jana Pawła II – mówi Bogdan Młoczkowski – prezes klubu motocyklowego „Quo vadis” – A potem przejazd ulicą Słowackiego na teren uczelni UJK Filia w Piotrkowie.

 

Tam będą gry, zabawy licytacje, czyli festyn na rzecz Kacpra Jańca – dodaje Lidia Łopusiewicz – dyrektor Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Piotrkowie popularnej Piomy. - Kacper jest absolwentem naszej placówki. Uprawia, a właściwie uprawiał motocross. Kilka miesięcy temu w czasie treningu uległ wypadkowi. Poważnie uszkodził sobie kręgosłup. Na szczęście nie przerwał rdzenia kręgowego. Obecnie jeździ na wózku inwalidzkim, ale jest ogromna szansa, że rehabilitacja postawi go na nogi. Dlatego postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce i zebrać pieniądze, by mu pomóc.

 

 

 

Wszelkie dodatkowe informacje o niepełnosprawnym młodym człowieku i możliwości jego wsparcia można uzyskać w szkole. Do organizacji festynu włącza się także Rada Osiedla Południe.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Litka ~Litka (Gość)11.03.2023 11:41

Ja już dałam na orkiestrę i pod lidlem do puszki na walkę z wojną

23


Bzduryjak zwykla ~Bzduryjak zwykla (Gość)11.03.2023 17:09

Ewidentnie niektórym komentującym zabrakło IQ i nie skorzystali z okazji, by milczeć.

21


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)11.03.2023 11:30

Idealna pogoda dla kochanych dawców

55


Junak ~Junak (Gość)11.03.2023 11:33

Podjadę jawką z kolegą on ma simsona

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)11.03.2023 11:25

A mnie motocykliści właśnie kojarzą się z wózkiem inwalidzkim ale nie wiem dlaczego?

84


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat