Advertisement

Mistrzostwo Polski dla Mateusza Bińczyka

ePiotrkow Poniedziałek, 13 czerwca 20222
Pięciu zawodników z UKS Szkoły Karate Tradycyjnego wzięło udział w mistrzostwach Polski, które w weekend odbyły się w Lublinie. Najlepiej spisał się Mateusz Binczyk, który w kumite wywalczył złoty medal.

Ładuję galerię...

Mateusz stoczył sześć walk. Wszystkie zakończyły się z wazarii, co oznacza, że zawodnik wygrywał je na punkty. 

Do rywalizacji w tej grupie stanęło 45 osób. Wyjście z tak dużej grupy nawet do pierwszej dziesiątki było już nie lada wyczynem. Jako trener jestem bardzo zadowolony, ze swoich podopiecznych, ponieważ cel, który sobie założyliśmy, został zrealizowany. Piotrkowscy zawodnicy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie i reprezentowali Piotrków na najwyższym poziomie - mówi Rafał Michalak, szkoleniowiec piotrkowskich zawodników. 

Blisko medalu był także Jakub Szafrański. W kategorii junior młodszy w kumite indywidualnym zajął piąte miejsce. W kategorii młodzieżowiec w kata indywidualnym ósme miejsce zajął Bartosz Siwakowski. Także na ósmej lokacie zmagania zakończyła Joanna Banaszczyk, która startowała w kumite indywidualnym. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Yaro ~Yaro (Gość)14.06.2022 23:43

Brawo !!

10


stygnacy kamaz ~stygnacy kamaz (Gość)13.06.2022 23:43

Kto wygrał w kumitsu w tym roku? Czy była technika żmija zabija nieboszczyka?

01


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat