Advertisement

Mikołajkowe atrakcje w Stadzie Ogierów w Bogusławicach

ePiotrkowRegion Niedziela, 04 grudnia 20220
Zarówno w sobotę jak i w niedzielę można było podziwiać przepiękne konie i ich jeźdźców. Ponadto przygotowano przejazdy bryczką czy na kucyku.

Ładuję galerię...

Świętujemy mikołajki jeździeckie. Jest dużo dzieci i młodzieży, wiele atrakcji, m.in. konkurs na przebranie świąteczne. Cieszymy się, że możemy gościć u nas najmłodsze pokolenie przyszłych mistrzów Polski w jeździectwie - 

Jacek Ostrowski, prezes Stada Ogierów w Bogusławicach.

W weekend w Bogusławicach odbywały się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w Skokach przez Przeszkody oraz Halowe Mikołajkowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody. 

 

Celem wydarzenia było promowanie hippiki, sprawdzenie umiejętności młodych jeźdźców i ich koni na arenie ogólnopolskiej a także zdobywanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń między zawodnikami. Stopień wyszkolenia był sprawdzany podczas rozgrywania konkursów i oceniany przez komisję sędziowską. Najlepsi otrzymali nagrody. 

 

Organizatorem zawodów były  Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda i Stado Ogierów w Bogusławicach.

 

W ramach Mistrzostw Województwa Łódzkiego dzieci i młodzież rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych. W sobotę rozegrane zostały półfinały, a finałowe konkursy w niedzielę, kiedy to można było również obejrzeć tradycyjny mikołajkowy konkurs przebierany, na który corocznie zawodnicy przebierają siebie oraz swoje konie.

 

Dodatkowo w niedzielę odbyły się Mikołajki dla dzieci i dorosłych w ramach których zaplanowano przejazd bryczką, oprowadzanie na kucyku, ognisko z kiełbaskami, zwiedzanie Stada z przewodnikiem i spotkanie z Mikołajem.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat