Advertisement

Międzynarodowe zawody w Bogusławicach

Strefa FMRegion Niedziela, 01 maja 202223680
Międzynarodowe zawody w skokach przez przeszkody rozgrywają się w Stadzie Ogierów w Bogusławicach w gminie Wolbórz. W niedziele odbywają się konkursy finałowe. Pula nagród w zawodach wynosi 244 tysiące złotych.

Ładuję galerię...

Zawody rozpoczęły się 28 kwietnia od przeglądu koni. Następnego dnia rozpoczęły się konkursy w randze CSI1* CS12* oraz CSIYH1*. Zgodnie z programem zwycięzców wyłonią konkursy finałowe, w tym GRAND PRIX.


Na popularność i widowiskowość konkursów skokowych wpływają między innymi jasne i proste zasady ich rozgrywania. Zadaniem zawodnika jest bezbłędne (bez zrzutek) lub jak najszybsze pokonanie toru przeszkód (parkuru). Na finałowe rozgrywki do Bogusławic licznie przybyła publiczność. 

 

Wyniki zmagań znajdziecie m.in. na stronie internetowej Ogólnopolskiego Magazynu Hippicznego Świat Koni.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat