Advertisement

Mężczyzna postrzelony w Moszczenicy. Są pierwsi aresztowani

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 20 lipca 20204370575
Z piątku na sobotę doszło do dramatycznego zdarzenia w Moszczenicy. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna został postrzelony w okolicę serca i w stanie zagrożenia życia trafił do szpitala w Łodzi. Prokuratura postawiła zarzuty już 7 osobom, a 2 z nich zostały tymczasowo aresztowane.
fot. archiwum ePiotrkow.pl fot. archiwum ePiotrkow.pl

O sprawie poinformowała nas zaniepokojona czytelniczka, według której cała sytuacja wydarzyła się w rejonie moszczenickiego cmentarza. Twierdzi, że jest to miejsce regularnych spotkań młodzieży i zdarzały się tam już wielokrotnie niebezpieczne sytuacje.

 

Witold Błaszczyk, rzecznik piotrkowskiej prokuratury nie udziela jeszcze szczegółowych informacji z powodu trwającego dochodzenia, ale wiemy, że zarzut "udziału w bójce" lub "udziału w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia" postawiono łącznie 7 osobom, wobec których prokurator wnioskował o tymczasowy areszt. Decyzją sądu trafiło do niego 2 oskarżonych, a wobec pozostałych 5 zastosowano inne środki wolnościowe, np. dozór policyjny. 

 

Cały czas nie wiadomo ile dokładnie osób brało udział w zajściu, ale na pewno dużo więcej niż wspomniana wcześniej siódemka. Prokuratura cały czas ustala tożsamość kolejnych i nie można wykluczyć następnych zatrzymań. 

 

Poszkodowany mężczyzna to mieszkaniec gminy Moszczenica, podobnie jak pozostali uczestnicy zdarzenia. Wiemy, że trafił do szpitala z raną postrzałową klatki piersiowej, która zagrażała jego życiu. Został poddany operacji, po której przebywał w śpiączce. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że stan jego zdrowia się stabilizuje, a największe zagrożenie już minęło.

 

 

 

 

 

 


Zainteresował temat?

4

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (75)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)26.07.2020 05:17

A gdzie była policja w artykułach piszą jak przyjechali to już ich nie było. A naprawdę to nie mieli tyle ludzi żeby tam przyjechać. A łapią dilerów i wielcy stróże narodu.

40


j. ~j. (Gość)24.07.2020 22:48

A tak na marginesie: Ciekawe, czy miejscowy ksiądz proboszcz ma coś do powiedzenia na ten temat... Nie wiem, ale podejrzewam, że bardzo dużo miałby, gdyby chodziło np. o zapłodnienie in vitro, albo np. edukację seksualną...

46


strażnik ~strażnik (Gość)20.07.2020 13:04

Coś nie tak z tą Moszczenicą...

172


assek ~assek (Gość)24.07.2020 22:45

Podobno któryś płakał jak dzieciątko, jak go wsadzali w radiowóz i zawozili do kicia... Niech się cieszą, że nie urodzili się za komuny, bo wtedy najpierw dostaliby na komendzie ostre pałowanie!

110


xx ~xx (Gość)23.07.2020 23:13

co jak co ale mi wydaje się że jak heniek był na wolności, to było spokojniej. Gownarzeria była trzymana króciutko, bo wszystko i tak pilnował heniek, a teraz siedz,i a młodzi rozchustali się. Mafia cukierkowa a pewnie na komendzie spiewali bez nut :D

62


gość ~gość (Gość)24.07.2020 19:11

Ludzie nic nie wiecie wszystko to plotki. Heniek nigdy nie rządził w Moszczenicy bo od zawsze był konfidentem i ************ swoich kolegów żeby on mógł działać taka jest prawda młodzież się go nigdy nie bała i to nie ma znaczenia czy on siedzi czy nie

01


burok z piotrkowa burok z piotrkowaranga20.07.2020 21:34

Ale się wieśki rozbuchały,jak buhaje !

136


moszczenicznik ~moszczenicznik (Gość)23.07.2020 15:37

Hmmm pewnie Patryczek też brał udział :)

30


Adam Adamczyk Adam Adamczykranga22.07.2020 19:05

mocni w grupie a pojedynczo kazdy usrany po uszy

80


gość ~gość (Gość)21.07.2020 00:49

Chyba urzędnicy powinni pomyśleć o konkretnym monitoringu całej Moszczenicy

141


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat