Mamom zabiły mocniej serca

Region Piątek, 26 maja 20231
To był koncert pełen wzruszeń. Dla swoich mam z okazji ich święta wystąpiły dzieci z najmłodszych roczników Szkoły Podstawowej w Moszczenicy oraz zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy. Wierszyki i scenki rodzajowe nagradzane były gromkimi brawami. Nie brakło śmiechu i łez.

Ładuję galerię...

Życzenia mamom złożyli wspólnie wójt Marceli Piekarek oraz wicestarosta Dariusz Magacz, który zaprosił wszystkie dzieci do wspólnego odśpiewania "100 lat".

Drogie mamy dziękujemy Wam za codzienny trud rodzicielstwa i za to, że godzicie wychowanie z pracą zawodową. Za miłość, wyrozumiałość i opiekę - podkreślał wójt Piekarek.

Młodzi artyści, momentami onieśmieleni liczną publicznością prezentowali wierszyki i scenki poświęcone mamom. Dla wielu z nich był to pierwszy publiczny występ na scenie. Było wzruszająco, śmiesznie, ale i edukacyjnie. A na scenie oprócz uczniów zaprezentowali się młodzi muzycy oraz zespół Jacy Tacy Moszczenicacy.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

100 lat dla mam ~100 lat dla mam (Gość)26.05.2023 16:53

Występy dzieci są dla mnie, przy takiej okazji, bardziej wzruszające niż występy, z całym szacunkiem, dorosłych. Gratulacje!

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat