Advertisement

Mamom zabiły mocniej serca

M.PawłowskaRegion Piątek, 26 maja 20231
To był koncert pełen wzruszeń. Dla swoich mam z okazji ich święta wystąpiły dzieci z najmłodszych roczników Szkoły Podstawowej w Moszczenicy oraz zespoły działające przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy. Wierszyki i scenki rodzajowe nagradzane były gromkimi brawami. Nie brakło śmiechu i łez.

Ładuję galerię...

Życzenia mamom złożyli wspólnie wójt Marceli Piekarek oraz wicestarosta Dariusz Magacz, który zaprosił wszystkie dzieci do wspólnego odśpiewania "100 lat".

Drogie mamy dziękujemy Wam za codzienny trud rodzicielstwa i za to, że godzicie wychowanie z pracą zawodową. Za miłość, wyrozumiałość i opiekę - podkreślał wójt Piekarek.

Młodzi artyści, momentami onieśmieleni liczną publicznością prezentowali wierszyki i scenki poświęcone mamom. Dla wielu z nich był to pierwszy publiczny występ na scenie. Było wzruszająco, śmiesznie, ale i edukacyjnie. A na scenie oprócz uczniów zaprezentowali się młodzi muzycy oraz zespół Jacy Tacy Moszczenicacy.

 


Zainteresował temat?

1

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

100 lat dla mam ~100 lat dla mam (Gość)przedwczoraj, 16:53

Występy dzieci są dla mnie, przy takiej okazji, bardziej wzruszające niż występy, z całym szacunkiem, dorosłych. Gratulacje!

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat