Advertisement
artykuł sponsorowany

Lepsza Fortuna czy STS? Którego bukmachera wybrać - porównanie

Wtorek, 30 maja 2023
Rynek polskich zakładów bukmacherskich jest bardzo rozbudowany. Funkcjonuje na nim kilkanaście legalnych bukmacherów, a co jakiś czas pojawiają się nowe firmy. Cały czas aktualne jest pytanie: STS czy Fortuna?
Lepsza Fortuna czy STS? Którego bukmachera wybrać - porównanie

W naszym kraju prym wiodą dwie firmy oferujące zakłady bukmacherskie, które nie mają sobie równych i znajdują się w czołówce rankingu. Oczywiście mowa o STS oraz Fortunie. Z ich usług klienci korzystają najczęściej. Większość początkujących graczy staje przed dylematem: STS czy Fortuna? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna, lecz w tym tekście porównamy największych bukmacherów STS i bukmachera Fortuna. Przygotowaliśmy także porównanie bonusów. Na zakończenie odpowiesz sam na pytanie: bukmacher STS czy Fortuna?

 

Bonus na start - lepszy w STS czy Fortunie?

STS, czy Fortuna? Która firma oferuje lepszy bonus powitalny? Ten dylemat przy wyborze bukmachera trzeba rozstrzygnąć także przy okazji bonusów na start. Obaj bukmacherzy oferują atrakcyjne bonusy powitalne. To, co zachęca do skorzystania z usług danej firmy i przyciąga nowych klientów do bukmachera to właśnie bonus powitalny. Legalni bukmacherzy przygotowują bogate pakiety powitalne, aby nowi użytkownicy mieli jak najwięcej środków na początku drogi bukmacherskiej. Nowi użytkownicy mogą je odebrać, korzystając ze strony bukmachera, ale również stawiając na nowe rozwiązania — aplikacja mobilna.

Zakłady bukmacherskie STS przygotowały dla nowych graczy bogaty pakiet powitalny. Bukmacher STS zapewnia nowym klientom na start 1660 zł! Na pakiet promocyjny bukmachera STS składa się: zakład bez ryzyka, bonus od depozytu od trzech pierwszych wpłat oraz bonus za wykonanie zadań. Klienci największego polskiego bukmachera na początku mają okazję wykorzystać zakład bez ryzyka – cashback w wysokości 100 zł. Z kolei pakiet promocyjny w postaci bonusu od depozytu od trzech pierwszych wpłat może wynieść maksymalnie 1500 zł. Dodatkowe 60 złotych nowi gracze bukmachera STS mogą otrzymać za wykonanie poszczególnych zadań opisanych w regulaminie.

Bukmacher Fortuna oferuje zdecydowanie skromniejszy bonus dla nowych klientów. Pakiet powitalny na stronie Fortuny i w aplikacji mobilnej bukmachera wynosi tylko 635 złotych. Użytkownicy na starcie mają do wykorzystania 600 złotych w postaci zakładu bez ryzyka. Jest to typowy cashback, więc w przypadku błędnego wytypowania wyniku następuje zwrot stawki. Pozostałe 35 złotych to darmowe zakłady, tak zwane freebety na dowolne zakłady. Fortuna bonus to znakomite rozwiązanie dla graczy, którzy decydują się na ryzykowne kupony. Aplikacja Fortuna oraz strona internetowa umożliwiają odebranie bonusu, który można wykorzystać na sporty wirtualne oraz oczywiście na zakłady sportowe wszystkich lig piłkarskich i nie tylko!

 

Bukmacher Fortuna czy STS – najważniejsze bonusy

Wśród najważniejszych bonusów oferowanych przez obie firmy musimy uwzględnić zakłady bez ryzyka. Zarówno bukmacher STS, jak i bukmacher Fortuna uwzględniły je w swoim pakiecie powitalnym, lecz różnią się one wysokością oferowanej kwoty. W przypadku STS bonusy to zakład bez ryzyka od trzech pierwszych wpłat. Mogą one wynieść maksymalnie 1500 złotych. Drugi bukmacher oferuje kwotę praktycznie trzy razy mniejszą, ponieważ wynosi 600 zł. Lepszy STS, czy Fortuna? STS wygrywa w tym starciu!

 

Bonus 100 PLN bez ryzyka w STS

Największy polski bukmacher STS zapewnia swoim klientom STS bonus w wysokości 100 zł. Jest to typowy zakład bez ryzyka. W jaki sposób z niego skorzystać? STS kod promocyjny 2023 to STS100. Należy wprowadzić go podczas rejestracji konta gracza i wpisać w polu kod promocyjny. Po użyciu kodu gracz ma okazję obstawić pierwszy zakład bez ryzyka. W razie niepowodzenia typer otrzyma zwrot pieniędzy nawet do 100 zł. Bonus STS 100 PLN można wykorzystać w aplikacji STS i stronie STS, posiadając konto STS. Co jest lepsze STS czy Fortuna? Bonus sprawia, że z obydwu bukmacherów notowania są na korzyść STS.

 

Kursy bukmacherskie u bukmachera STS vs Fortuna

Musimy przyznać, że na polskim rynku oferta STS i oferta zakładów wzajemnych Fortuna jest porównywalna, a obaj bukmacherzy oferują klientom podobne rozwiązania w zakresie typowania piłki nożnej i najpopularniejszych lig takich jak Premier League, Ekstraklasa czy hiszpańska La Liga. Należy tu wymienić: dostęp do platform streamingowych STS TV i Fortuna TV, aplikacje mobilne, metody płatności, zakłady live. Ponadto tak samo sytuacja wygląda, gdy weźmiemy pod uwagę sporty wirtualne i gry karciane. Poszukując odpowiedzi na pytanie STS czy Fortuna musimy uwzględnić także kursy zakładów bukmacherskich! W tej konfrontacji nie ma wielkich dysproporcji, ponieważ obaj bukmacherzy starają się wystawiać podobne kursy. Fortuna ma niewielką przewagę, którą zawdzięcza stosunkowo niskiej marży, w porównaniu z kursami dostępnymi w ofercie STS.

Ciekawy kod promocyjny znajdziecie na portalu betomania.pl -> https://betomania.pl/sts-kod-promocyjny/

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat