Kto zgubił kluczyki do mercedesa?

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 18 maja 20246
Do piotrkowskiego Biura Rzeczy Znalezionych trafiły ostatnio m.in. zegarek Apple Watch, telefon OPPO, iPhone PRO oraz kluczyki do samochodu marki Mercedes. Te i inne przedmioty czekają na swoich właścicieli w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
Zdjęcie ilustracyjne | Image by Serhii Malyna from Pixabay Zdjęcie ilustracyjne | Image by Serhii Malyna from Pixabay

Smartfony, smartwatch, kluczyki samochodowe, torebka damska oraz rowery górskie – to tylko niektóre przedmioty, które oczekują w Biurze Rzeczy Znalezionych. Biuro przyjmuje "zguby" znalezione na terenie miasta lub znalezione na terenie innej gminy przez mieszkańców Piotrkowa.

 

Aby odebrać swoją własność z biura rzeczy znalezionych, należy skontaktować się telefonicznie: nr tel. 44 732 36 64. W rozmowie należy podać wszelkie cechy charakterystyczne przedmiotu, określić miejsce i czas zagubienia a w przypadku pieniędzy wskazać kwotę i nominały banknotów. Najlepiej, gdy będziemy dysponowali dokumentem lub innymi dowodami potwierdzającymi nasze prawo własności danej rzeczy.

Jeśli okaże się, że nasza zguba znajduje się w biurze rzeczy znalezionych, należy udać się na ul. Szkolną 28 z dowodem potwierdzającym, że zagubiony przedmiot jest rzeczywiście naszą własnością. Może to być dowód zakupu, podanie jakiejś bardzo charakterystycznej cechy, zdjęcie z przedmiotem, a w przypadku smartfona dodatkowym ułatwieniem będzie znajomość PIN-u do danego telefonu – informują magistraccy urzędnicy.

Szczegółowy wykaz rzeczy oddanych do Biura Rzeczy Znalezionych.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Detektyf ~Detektyf (Gość)20.05.2024 10:04

Wydaje mi się że te kluczyki zgubił właściciel jakiegoś mercedesa

20


ABS ~ABS (Gość)19.05.2024 10:00

Widocznie właściciel wyrzucił niemiecka podróbę na śmieci, chinoli się nie naprawia

10


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)18.05.2024 17:13

Ja zgubiłam Merca

10


kierowiec ~kierowiec (Gość)18.05.2024 16:19

w mojej syrence miałem takie kluczyki z logiem merca

10


Zakochana ~Zakochana (Gość)18.05.2024 13:50

Ja zgubiłam

10


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat