Advertisement

Książka na weekend - Nowy thriller Bartosza Szczygielskiego

ePiotrkow Sobota, 18 marca 20230
W tym tygodniu proponujemy same mocne tytuły. Autorzy już od wielu miesięcy przyzwyczaili czytelników, że w ich powieściach sporo będzie się działo, a akcja z pewnością kilka razy nas zaskoczy. Mamy tym razem kryminał, thriller i powieść opartą na prawdziwych wydarzeniach. Zapraszamy do czytania.
fot. K. Żołądek fot. K. Żołądek

Pierwszą propozycją jest najnowsza książka Marka Stelara „Wybrana”, która ukazała się niedawno nakładem wydawnictwa Filia. To historia komisarz Iwony Banach, która jest szefem zespołu realizującego zatrzymania osób. Podczas jednej z takich akcji ginie jej kolega z zespołu, a ona zabija napastnika. Obarczona odpowiedzialnością za nieudaną akcję zostaje dyscyplinarnie zwolniona z policji, a jakby tego było mało – opuszcza ją także jej wieloletni partner. Tak rozpoczyna się nowa seria kryminalna autora wielu kryminalnych bestsellerów...

 

fot. K. Żołądek

 

Marek Stelar to autor poczytnej serii „Blizny”, „Sekta” i „Głębia”. Z wykształcenia jest architektem, z pasji modelarzem architektonicznym. Uwielbia muzykę rockową i elektroniczną, ale poza tym uwielbia też intrygi, zagadki kryminalne i zwroty akcji, którymi znów postanowił się podzielić z czytelnikami. W najnowszej powieści, zatytułowanej „Wybrana”. Znajdziecie ją już w księgarniach wśród wydawniczych nowości.

 

O tej książce można też posłuchać:

 


 


fot. K. Żołądek

 


Druga nasza propozycja to mocna rzecz, bo właśnie mocne, mroczne i nieprzewidywalne – takie są thrillery Bartosza Szczygielskiego, a kolejny mamy okazję znaleźć w księgarniach. Przed tygodniem miała premierę nowa powieść autora zatytułowana „Dzień gniewu”, a ukazała się nakładem wydawnictwa Czwarta strona. Tym razem Bartosz Szczygielski na przykładzie odradzania się z popiołów przedstawi nam historię części bohaterów, ale opowie też o chorym umyśle i tym, jakie mogą się w nim zrodzić niepokojące plany. Pojawi się też nuta nadziei, bo inaczej część postaci z książki nie zdecydowałaby się na największe poświęcenie.

 

Bartosz Szczygielski, to nie tylko pisarz, ale też dziennikarz technologiczny i miłośnik popkultury. Chociaż najbardziej chyba lubi pączki i na spotkaniach autorskich zawsze o nie dopytuje. Kilkukrotnie nagradzany za swoją twórczość. Mam nadzieję, że też go nagrodzicie sięgając po jego najnowszą powieść „Dzień gniewu”. Jest w dziale z nowościami w dobrych księgarniach.

 

O książce mówiliśmy w jednej z audycji „Książka na weekend”:

 


 


fot. K. Żołądek

 


Trzecia propozycja to „Usidleni. Prawdziwe historie opętań” Massimo Centiniego, która ukazała się nakładem wydawnictwa Replika. Znajdziecie w niej prawdziwe i wstrząsające świadectwa demonicznych prześladowań. Zjawisko opętania i różne sposoby walki z nim towarzyszą ludzkości niemal od zarania dziejów. Także współcześnie, gdy psychiatrzy wykluczają zaburzenia czy chorobę psychiczną sprawę nierzadko przejmują egzorcyści, którzy przyczyn niepokojących zachowań doszukują się w działaniu sił nieczystych. Autor zabierze nas w podróż w czasie i do różnych zakątków świata, analizując zarówno znane przypadki opętania, jak i te, o których wiadomo bardzo niewiele.

 


Życzymy udanej i miłej lektury. Tych wciągających książek możecie już szukać w księgarniach.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat