Koniec Sezonu z udziałem ośmiuset motocyklistów

Strefa FM Czwartek, 15 września 20110
Nawet ośmiuset motocyklistów może wziąć udział w Zakończeniu Sezonu Motocyklowego w Bełchatowie.

- Zbieramy się od godziny 13.30 przy Kościele Miłosierdzia Bożego na Binkowie. O 14.30 odbędzie się krótka dziękczynna msza święta. O 15.00 przejedzie parada motocyklowa ulicami Bełchatowa, która zakończy się na boisku szkolnym na Edwardowie. Tam przewidziane są atrakcje. Odbędą się pokazy jazdy na motocyklach, koncert zespołu muzycznego. Impreza ma na celu powiększenie bezpieczeństwa i pokazanie, że motocyklista też jest uczestnikiem ruchu drogowego. Zapraszamy wszystkich motocyklistów, osoby kierujące quadami oraz tych niezwiązanych z takim trybem życia - szczegółach mówi Piotr Gębarowski, współorganizator imprezy.

Impreza odbędzie się 25. września, a główne jej punkty odbędą się na boisku szkolnym przy ulicy Edwardów w Bełchatowie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat