Advertisement

Koncert na Boże Ciało

Strefa FMBełchatów Poniedziałek, 08 czerwca 20200
Koncertem muzyki chrześcijańskiej chcą uczcić święto Bożego Ciała. Bełchatowskie Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej SYJON będzie swój występ transmitować on-line. Całość odbędzie się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie.
Plakat promujący koncert Plakat promujący koncert

- Boże Ciało to uroczystość niezwykle ważna dla chrześcijan i dla katolików. Tego dnia publicznie świętujemy i przeżywamy naszą wiarę w obecność Pana Jezusa w najświętszym sakramencie, pod postacią chleba i wina, które symbolizują nam ciało i krew Jezusa. Ta wiara jest manifestowana w różny sposób. Najczęściej w formie procesji z najświętszym sakramentem, ale może to przybrać też formę koncertu uwielbienia - mówi proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie, ksiądz Marcin Majda.

 

Ze względu na środki bezpieczeństwa epidemicznego, koncert będzie można oglądać na żywo w mediach społecznościowych, na Facebook-owych profilach Stowarzyszenia Miłośników Muzyki Chrześcijańskiej SYJON lub profilu Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Parznie. Początek w czwartek o 20-tej.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat