Advertisement

Kolejna śmierć na torach

Opoczno Wtorek, 20 września 20227
Czarna seria na torach kolejowych się nie kończy. Tym razem do wypadku doszło w Opocznie. Niestety mężczyzna potrącony przez pociąg nie żyje.
Fot. KPP Opoczno Fot. KPP Opoczno

 

Do potrącenia pieszego przez pociąg Intercity relacji Gdynia-Gliwice doszło we wtorek we wczesnych godzinach przedpołudniowych. Na miejscu pracowały wszystkie służby, a policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg wypadku.

Z bardzo wstępnych ustaleń śledczych wynika, że nieznany mężczyzna najprawdopodobniej przechodził przez tory CMK w miejscu niedozwolonym, przez tzw. dzikie przejście - informuje asp. sztab. Barbara Stępień, oficer prasowy KPP w Opocznie.

Funkcjonariusze równocześnie apelują o rozwagę podczas przechodzenia przez tory kolejowe i przypominają, aby nie przechodzić przez tory kolejowe w miejscach, które nie są do tego przeznaczone.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miś ~Miś (Gość)22.09.2022 08:11

Akurat przechodził i nie widział pociągu. Samobójstwo i to już nie jedno . Ludzie nie dają rady siada psychika.

20


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)21.09.2022 09:22

Pociąg powinien mieć jakieś zabezpieczenia

03


Doniu ~Doniu (Gość)21.09.2022 10:12

Prąd niby taki drogi a pociągami jeżdżą elektycznymi i do tego z włączonymi światłami.

04


1 ~1 (Gość)21.09.2022 07:54

Chrustu nie było w lesie .... :(

04


Dudhdh ~Dudhdh (Gość)20.09.2022 22:11

Skąd wiadomo, że to nie samobójstwo? Przecież tak dobrze się wiedzie w Polsce, że ilość prób i zrealizowanych niestety z sukcesem prób jest katastrofalna. Gospodarka leży, inflacja, zamykane są szpitale psychiatryczne dla dzieci.

153


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat