Justyna Piesik-Kendra i Piotr Grzelak z kolejną nagrodą

ePiotrkow Środa, 24 listopada 20212 2574
"Piosenki Mistrza Jeremiego" - po takim tytułem w Kutnie zorganizowano konkurs na interpretację piosenek Jeremiego Przybory. Drugie miejsce w konkursie zajął piotrkowski duet: Justyna Piesik-Kendra oraz Piotr Grzelak.
Fot. Kutnowski Dom Kultury

Konkurs na interpretację piosenek Jeremiego Przybory odbył się w ramach Festiwalu "STACJA KUTNO 2021". Zanim uczestnicy stanęli na festiwalowej scenie w Kutnie, musieli przejść eliminacje. Spośród czterdziestu nadesłanych w formie nagrań propozycji, jury wybrało dziesięciu najlepszych wykonawców, którzy zaprezentowali się w konkursie. 

 

Wśród najlepiej ocenionych zespołów i wokalistów znalazł się piotrkowski zespół JPG, czyli duet Justyna Piesik-Kendra i Piotr Grzelak.  Reprezentacji Piotrkowa zaprezentowali własne interpretacje utworów "Średnie miasta" i "SOS", czym "wyśpiewali" sobie drugie miejsce. 

Jesteśmy niezwykle dumni, że udało nam się tak dobrze zaprezentować, a nasze muzyczne interpretacje tak bardzo przypadły do gustu jury.  Poziom konkursu był niezwykle wysoki. Tam nie było nikogo przypadkowego. Na scenie pojawili się sami zawodowcy, którzy zdobywają laury na przeróżnych scenach. Tym bardziej cieszy nas to, że zostaliśmy docenieni - komentuje sukces Justyna Piesik-Kendra.  

Przypomnijmy, że to już kolejny sukces muzyków z Piotrkowa. W październiku duet wyśpiewał drugie miejsce niezwykle prestiżowym Studenckim Festiwali Piosenki w Krakowie


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

mariusz zając ~mariusz zając (Gość)przedwczoraj, 07:13

Gratulacje i życzę dalszych sukcesów!!! :-) Pozdrawiam.

20


autor ~autor (Gość)24.11.2021 14:00

Ładne zdjęcie. W *.jpg?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat