Advertisement
artykuł sponsorowany

John Wick powraca na duży ekran

Czwartek, 23 marca 2023
Fani przygód bohatera odgrywanego przez Keanu Reevesa nie mogli się tego doczekać. Do kin wchodzi kolejna, czwarta już część przygód Johna Wicka. Poza tym mamy też na afiszu kilka innych, równie ciekawych nowości. Zapraszamy na przegląd premier na najbliższy tydzień.
fot. materiały prasowe fot. materiały prasowe

"John Wick 4" - Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

 

 

"Święty" - akcja filmu dzieje się w latach 80-tych. Andrzej Baran, porucznik Milicji Obywatelskiej, zostaje przydzielony do najtrudniejszej sprawy, z jaką do tej pory musiał się zmierzyć w swojej karierze. Wydaje się, że nikt nie chce, aby udało mu się rozwiązać zagadkę…

 

 

"65" - po katastrofie na nieznanej planecie pilot, Mills (Adam Driver) szybko odkrywa, że tą planetą jest Ziemia... tylko, że 65 milionów lat temu. Mills i jeszcze jedyna ocalała Koa (Ariana Greenblatt) muszą przedrzeć się przez nieznany teren pełen niebezpiecznych prehistorycznych stworzeń w walce o przetrwanie. Scenarzyści filmu „Ciche miejsce” i producent Sam Raimi przedstawiają „65”, thriller sci-fi z Adamem Driverem, Arianą Greenblatt i Chloe Coleman. Scenariusz i reżyseria: Scott Beck & Bryan Woods, produkcja: Sam Raimi, Deborah Liebling i Zainab Azizi. Producentami są również Scott Beck i Bryan Woods.

 

 

Poza tym nadal na ekranie piotrkowskiego kina Helios można oglądać takie produkcje, jak "Krzyk VI", "Shazam! Gniew bogów", "Wyrwa", "Wróżka zębuszka" i wiele innych. Pełen repertuar znajdziecie na poniższej grafice.

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat