Advertisement

Jarmark wielkanocny znów w Piotrkowie

Poniedziałek, 06 marca 20232
Konkurs na najpiękniejszą palmę, zabawy i warsztaty dla dzieci, występy artystyczne oraz stoiska kupieckie - to atrakcje tegorocznego jarmarku wielkanocnego, który w Niedzielę Palmową odbędzie się w Rynku Trybunalskim.
Fot. K. Rudzki Fot. K. Rudzki

Jarmark Wielkanocny odbędzie się w Niedzielę Palmową, czyli 2 kwietnia. Od godz. 10.00 w Rynku Trybunalskim czekać będą rozmaite atrakcje.
W programie zaplanowano m.in. koncert zespołów: „Piotrkowianie”, „Piotrkowskie Dutki” z PSM I i II stopnia w Piotrkowie Trybunalskim. Zagra również zespół „Grabiczanie” oraz Kapela Ludowa „Tkacze” z Moszczenicy. Przewidziano także warsztaty plastyczne dla dzieci, konkursy i zabawy dla publiczności oraz tradycyjny konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną.


Wszystkie palmy konkursowe przyjmowane będą w dniu Jarmarku w Rynku Trybunalskim do godziny 13.00. W rywalizacji udział może wziąć każdy, a palma nie może być większa niż 100 cm.

Zapraszamy również do współpracy wszystkich rękodzielników, artystów, rzemieślników oraz twórców ludowych do zaprezentowania swoich wyrobów na Jarmarku Wielkanocnym. Szczególnie mile widziani są wystawcy oferujący ręcznie robione ozdoby i dekoracje świąteczne – zapraszają pracownicy MOK.

Zgłoszenia należy nadsyłać drogą telefoniczną pod nr 44 732 52 37, poprzez e-mail: merytoryczny@mok.piotrkow.pl bądź bezpośrednio do Miejskiego Ośrodka Kultury (al. 3 maja 12).

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)06.03.2023 12:18

Ciekawe czy będą krówki

22


Kustosz ~Kustosz (Gość)06.03.2023 11:50

Bardzo lubię miut pitny z takiego bazaru

22


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat