Advertisement

Jarmark Bożonarodzeniowy i kolędowanie z Arką Noego

Strefa FM Niedziela, 18 grudnia 20224
Tradycyjnie, tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, odbyło się w niedziele przedświąteczne spotkanie z mieszkańcami Piotrkowa. W Rynku Trybunalskim pojawiły się stoiska, na których można było kupić żywność oraz świąteczne ozdoby. Nie zabrakło także akcentów muzycznych. Dla piotrkowian zagrał zespół Arka Noego oraz Miejska Orkiestra Dęta.

Ładuję galerię...

Juz od godziny 10.00 można było robić zakupy na Jarmarku Bożonarodzeniowym. Wystawcy oferowali artykuły spożywcze, od mięs po miód i przetwory, a także świąteczne dekoracje i ozdoby.

 

Po godzinie 12.00, świąteczne życzenia złożył mieszkańcom prezydent Krzysztof Chojniak, po czym rozpoczął się koncert Arki Noego. Piotrkowianie usłyszeli popularne polskie kolędy oraz piosenki z repertuaru zespołu.

 

W programie wydarzenia zaplanowano także koncert Miejskiej Orkiestry Dętej. Nie zabrakło także konkursów dla dzieci ze słodkimi niespodziankami.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pirow ~pirow (Gość)19.12.2022 12:02

Cienia radości nie widać na twarzach dzieci.

35


tak szczerze ~tak szczerze (Gość)19.12.2022 10:08

to na dzień dziecka było by to lepsze

33


Exi ~Exi (Gość)19.12.2022 07:52

Koncert pełen energii, dzieciaki zadowolone! Oby więcej takich imprez

81


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat