Jaką strategię przyjmie Wolbórz?

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 11 października 202117034
Wolborscy urzędnicy rozpoczęli opracowywanie Strategii Rozwoju Gminy Wolbórz na lata 2022-2030. Swoje spostrzeżenia w tej sprawie mogą przekazywać im przedsiębiorcy i organizacje pozarządowe.
fot.: UM Wolbórz

Strategia Rozwoju Gminy Wolbórz na lata 2022-2030 ma pozwolić na ocenę jej aktualnej sytuacji społeczno-gospodarczej, mocnych i słabych stron oraz szans i zagrożeń związanych z jej funkcjonowaniem. Urzędnicy chcą za pomocą dokumentu zbadać potencjał do dalszego rozwoju gminy.

Gmina Wolbórz, pragnąc zapewnić jak najlepsze warunki rozwoju i wspierania organizacji pozarządowych i przedsiębiorców zwraca się z prośbą o wypełnienie ankiety. Zależy nam na rozwoju gminy przy Państwa współudziale oraz zaplanowaniu działań społecznych, które mogłyby zostać realizowane w ciągu kilku najbliższych lat. Bardzo prosimy Państwa o zaangażowanie i wsparcie w wypełnieniu badania ankietowego. Państwa opinie i pomysły będą kluczowe przy zdefiniowaniu projektów służących wszystkim mieszkańcom – rodzinom, dzieciom, seniorom, przedsiębiorcom oraz organizacjom samorządowym.

- czytamy na stronie Urzędu Miasta w Wolborzu.

Wspomniana ankieta jest anonimowa. Wszystkie zawarte w niej pytania służą wyłącznie celom badawczym. Wypełnione kwestionariusze należy składać do 15.10.2021 roku pocztą elektroniczną na adres: poczta@wolborz.eu lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta w pokoju nr 1.

 

Ankiety dla przedsiębiorców i organizacji społecznych dostępne są na stronie internetowej wolborskiego magistratu.


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Suzuki ~Suzuki (Gość)11.10.2021 14:12

A jeszcze poprze.dni wójt obiecywał zbiornik retencyjny ,a obecny Pan ma to w innym poważaniu .

70


ja ~ja (Gość)11.10.2021 13:08

w ramach nowej strategii będzie więcej mszy w kościele...

22


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat