Advertisement
artykuł sponsorowany

Jak mieć kilka numerów w Orange Flex?

Wtorek, 24 maja 2022
Chcesz mieć możliwość kontrolowania wydatków kilkorga członków rodziny bądź współpracowników? W takim razie Orange Flex to oferta idealna dla Ciebie. Dzięki Strefie Kart SIM w aplikacji możesz dodać aż 5 dodatkowych numerów i w prosty sposób nimi zarządzać, w tym zmieniać pakiety.
Jak mieć kilka numerów w Orange Flex?

Orange Flex Strefa Kart SIM – co to jest?

Orange Flex to nie tylko maksimum wygody i niezależności, ale także możliwość łatwego zarządzania kilkoma numerami. Dzięki opcji Strefa Kart SIM możesz w prosty sposób administrować łącznie aż 6 numerami: zmieniać plany komórkowe, dzielić się gigabajtami czy dokonywać płatności. Wszystko to zrobisz w aplikacji mobilnej.

 

A czy w ogóle warto być w Orange Flex? Jeśli cenisz sobie swobodę oraz komfort, Flex to oferta dla Ciebie! Wszystko działa tu na zasadzie subskrypcji – tak jak w przypadku innych popularnych usługi np. Netflix, HO Max czy Spotify. Nie musisz podpisywać umowy na określony czas, sam decydujesz kiedy rozpoczniesz oraz kiedy zakończysz korzystanie z usługi (bez okresu wypowiedzenia), a wszystkie formalności, łącznie z comiesięcznymi płatnościami, załatwisz w bezpłatnej apce. W Orange Flex do wyboru masz kilka planów z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w Polsce oraz w roamingu w UE, a także różne paczki GB. W Strefie Kart SIM możesz również wybrać Plan bez paczki danych, jest to idealna opcja w przypadku dzieci.

Już teraz dowiedz się, jak mieć wszystkie dodatkowe karty SIM Orange Flex w jednym miejscu: https://flex.orange.pl/oferta/dodatkowe-sim.

Orange Flex Strefa Kart SIM – jak to działa?

Orange Flex daje możliwość dołączania do swojego konta dodatkowych kart SIM np. należących do członków rodziny, znajomych, współpracowników, czy innych urządzeń (np. smartwatch, router) – jest to oferta skierowania zarówno do klientów indywidualnych, jak i do posiadaczy Flex dla Firm. Posiadając już jeden numer we Flexie, każdy użytkownik może aktywować do pięciu dodatkowych subskrypcji, a najtańsza z nich kosztuje tylko 15 zł. Płatności dokonywane są za pomocą jednej karty płatniczej podpiętej do konta. Jeżeli użytkownik aktywuje sobie opcję „Zapytaj o zakup”, włączenie dodatkowych usług (np. paczki GB) przez użytkownika dodatkowego numeru, będzie wymagało potwierdzenia przez właściciela konta.

W Strefie Kart SIM, użytkownik może także aktywować dodatkową kartę SIM ze swoim numerem telefonu. Dzięki takiej bliźniaczej karcie, ma możliwość korzystania ze swojego numeru drugim urządzeniu, np. smartwatchu, czy tablecie. Orange Flex wspiera również wirtualne karty eSIM, które w szybki i wygodny sposób można aktywować na dodatkowym urządzeniu.

Sprawdź, jak ściągnąć kartę eSIM w Orange Flex: https://flex.orange.pl/cechy/esim.

Strefa Kart SIM – dodatkowe korzyści

Dodatkowe subskrypcje w Orange Flex to także:

możliwość dzielenia się GB – każdy użytkownik Flexa może podarować innej osobie dowolną ich ilość,

Social Pass, który pozwala na korzystanie z popularnych mediów społecznościowych bez utraty transferu danych,

możliwość dokupienia nielimitowanych gigabajtów na wybrane aplikacje muzyczne, filmowe czy gry (Music Pass, Video Pass, Game Pass),

e-faktura do pobrania w aplikacji dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą,

nieograniczona możliwość zmiany Planów (istotne jest, że w ramach każdej dodatkowej subskrypcjimożna korzystać z innego Planu).

Plany komórkowe dostępne w Orange Flex „Strefa Kart SIM” to:

0 GB za 15 zł miesięcznie (przydatny przede wszystkim w sytuacji, gdy rodzic chce umożliwić dziecku wykonywanie połączeń oraz wysyłanie SMS-ów, ale jednocześnie chce kontrolować surfowanie po sieci swojej pociechy lub numer jest potrzebny tymczasowo, np. do ogłoszenia w internecie),

15 GB za 25 zł,

30 GB za 30 zł,

45 GB za 35 zł z dostępem do 5G,

80 GB za 50 zł z dostępem do 5G,

150 GB za 80 zł z dostępem do 5G.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat