Harcerze wiedz±, że "dobrze być sob±"

ePiotrkow Wtorek, 28 wrze¶nia 202110150
Drużynowi, przyboczni i instruktorzy Hufca ZHP Piotrków Trybunalski uczyli się jak udzielać wsparcia psychologicznego swoim podopiecznym w czasach pandemii.

Ładuję galerię...

Harcerze wzięli udział w konferencji psychologicznej "Dobrze być sob±", która odbyła się na bazie Trzy Morgi jak się patrzy. - To miejsce dodatkowo wzmocniło jeden z przekazów spotkania, czyli fakt, że trzeba w pierwszej kolejno¶ci dbać o własny dobrostan. A gdzie lepiej można to robić niż w lesie? - podkre¶laj± uczestnicy.

 

Drużynowi, przyboczni i inni harcerze dyskutowali m.in. o motywacji po lockdownie i o sposobach wsparcia psychologicznego. Uczestnicy spotkania, które pomógł sfinansować powiat piotrkowski, mieli też okazję zapoznania się z programem Free Being Me – "Dobrze być sob±", który pomaga w samoakceptacji, budowaniu własnej warto¶ci i zrozumieniu, że piękno może mieć różne oblicza. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat