artykuł sponsorowany

Hala namiotowa ocieplana - rozwiązanie idealne

Środa, 31 sierpnia 2022
Hale namiotowe ocieplane to bardzo popularne rozwiązanie, z którego korzystają firmy, które wykorzystują przestrzeń magazynową do przechowywania różnorakich produktów przez cały rok. Wykorzystuje się je w wielu branżach, idealnie sprawdzają się między innymi w rolnictwie i wielu gałęziach przemysłu. Dlaczego warto w nie zainwestować? Podpowiadamy.
Hala namiotowa ocieplana - rozwiązanie idealne

 

Czym charakteryzują się hale namiotowe ocieplane?

Hala namiotowa z ociepleniem pozwala utrzymać optymalny komfort termiczny, zwłaszcza w trakcie wyjątkowo chłodnych, zimowych dni. W takim przypadku zazwyczaj wykorzystuje się płyty warstwowe, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz pozwalają zachować maksymalną estetykę całego obiektu. Aby utrzymać odpowiednie temperatury we wnętrzu hali, mogą okazać się potrzebne odpowiednie nagrzewnice. Każdy namiot halowy jest jednak optymalnie zaprojektowany w taki sposób, aby zminimalizować ucieczkę ciepła. Dzięki temu udaje się utrzymać tam odpowiednie warunki przy niskich kosztach ogrzewania zimą.

 

Gdzie stosuje się hale namiotowe ocieplane?

Ze względu na swoją wytrzymałą, odporną konstrukcję oraz wielowarstwowe ocieplenie, można takie obiekty wykorzystywać jako hale całoroczne. Mogą więc posłużyć do celów produkcyjnych w wielu branżach przemysłowych. Wystarczy w ich wnętrzu umieścić urządzenia i maszyny, a praca może odbywać się tam przez cały rok. Namioty halowe z ociepleniem wykorzystywane są także w rolnictwie. Zazwyczaj rolnicy korzystają z nich przy hodowli zwierząt, gdzie niezbędne jest stałe utrzymanie odpowiednich warunków, a zwłaszcza optymalnej temperatury.

 

Dlaczego warto zakupić lub wynająć halę namiotową ocieplaną?

Wynajem hal to doskonała inwestycja zwłaszcza dla szybko rozwijających się firm, które potrzebują w krótkim czasie przygotować przestrzeń magazynową na importowane lub produkowane towary. Zaletą tego rozwiązania jest także niska cena oraz wysoka jakość oparta na nowoczesnych, wytrzymałych rozwiązaniach konstrukcyjnych. Niezależnie czy jest to wynajem hali, czy kupno, w obu tych przypadkach można liczyć na wysoką jakość ich wykonania. Swoją trwałością dorównują one klasycznym obiektom murowanym.

 

Decydując się na wynajem hal namiotowych, należy zwrócić uwagę zwłaszcza na renomę firmy, która zajmuje się ich produkcją oraz montażem. Warto postawić zwłaszcza na rozwiązania proponowane przez Protan Elmark, który ma za sobą wiele lat doświadczenia. Wynajem hali namiotowej to dobra inwestycja, która może szybko się zwrócić. Jest to pod każdym względem korzystniejsza opcja od kosztownej inwestycji w tradycyjny, murowany obiekt magazynowy.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat