Advertisement

Giełda płyt winylowych - unikalne czarne krążki w Focus Mall w Piotrkowie

ePiotrkow Piątek, 23 września 20228601
Po raz drugi w tym roku w przez dwa dni w Focus Mall w Piotrkowie można wziąć udział w giełdzie płyt winylowych, która zawsze cieszy się dużym powodzeniem. Unikalne, piękne okładki i wyjątkowe brzmienie to coś co przyciąga melomanów w każdym wieku. 23-24 września (piątek i sobota) wiele tysięcy winyli zagości w Focus Mall w Piotrkowie. Giełda Płyt Winylowych i Kompaktowych organizowana jest przez grupę miłośników płyt winylowych, zrzeszonej pod nazwą „Płyty w Twoim mieście”.
mat.: Focus Mall mat.: Focus Mall

W piątek i w sobotę od rana do wieczora w Focus Mall w Piotrkowie na placu głównym obok sklepu H&M będzie można wybierać wśród aż 10 tysięcy niepowtarzalnych płyt winylowych i CD. Wśród perełek znaleźć można stare tłoczenia, reedycje, a także najnowsze wydawnictwa. Mimo, że obecnie prym wiodą serwisy streamingowe dostępne na urządzeniach mobilnych oraz w smart TV cały czas rośnie także grono miłośników dobrych brzmień z przeszłości na płytach winylowych i kompaktowowych. Czarne krążki cenią sobie również młodzi melomanii, którzy doceniają analogiczne brzmienia, bez cyfrowej obróbki.

 


„Giełda Płyt Winylowych i Kompaktowych cieszę się niesłabnącym zainteresowaniem, tak jak i moda na wszystko co łączy się z trendem vintage. Organizujemy jej kolejną edycję w tym roku na wyraźne życzenie klientów, wśród których jest wiele pasjonatów unikalnych brzmień. Zachęcamy do udziału również tych, którzy do tej pory nie mieli okazji spotkać się z muzyką z czarnych krążków, warto spróbować i doświadczyć kontaktu z muzyką w nieznanej dotąd formie. W ciągu dwóch dni w Focus Mall będzie można nie tylko obejrzeć i kupić płyty, ale też porozmawiać z ich znawcami” – mówi Olga Wiernicka, Area Marketing Manager z NEPI Rockcastle.

 


Na melomanów będzie czekało tysiące krążków, a dodatkowo także płyt CD. „Odwiedzający będą mogli zapoznać się z kolekcjami całego życia poszczególnych wystawców. Kilku z nas ma w swoich zbiorach po 3 000, 5 000, a nawet 8 000 krążków. Fan każdego gatunku muzycznego znajdzie na giełdzie coś dla siebie - w zbiorach znajdują się m.in. płyty winylowe z muzyką klasyczną, popową, rockową. Będą to płyty najlepszych muzyków zarówno z Polski, jak i zza granicy; starsze, nawet sprzed kilkudziesięciu lat, ale także nowe wydania” - informuje Wojciech Stelmaszyk, organizator i jeden z wystawców Giełdy Płyt Winylowych.

 


Organizatorzy zachęcają także fanów czarnych płyt do odwiedzania giełdy ze swoimi krążkami. Możliwa będzie wymiana winyli z wystawcami.

 


Giełda Płyt Winylowych i Kompaktowych w Focus Mall w Piotrkowie: 23-24 września 2022 r., godz. 9:00-21:00.


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Dziwacy ~Dziwacy (Gość)23.09.2022 21:26

Unikalne brzmienie, szumy i trzaski. Pogorszenie jakości z każdym odtworzeniem. Unikalne brzmienie, to maą wzmacniacze lampowe, że względu na zniekształcenia sygnału. Nie jest to wierne odtwarzanie, ale przyjemne dla ucha.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat