artykuł sponsorowany

Gabinet podologiczny Podomed Centrum Zdrowej Stopy świętuje zmianę lokalizacji

Czwartek, 23 maja 2024
W sobotę (18.05.2024) oficjalnie został otwarty gabinet podologiczny PODOMED Centrum Zdrowej Stopy w zmienionej lokalizacji, oferując swoim pacjentom jeszcze lepsze warunki i wygodę. Nowy adres gabinetu to ulica Wolborska 7.

Ładuję galerię...

W sobotę PODOMED świętował otwarcie gabinetu podologicznego. Zaproszeni goście zostali przywitani serdecznym uśmiechem i lampką szampana. Nie zabrakło licznych atrakcji dla gości. Do Zespołu PODOMEDU dołączyła maskotka „Stopek”. Cała impreza była pełna uśmiechów, pozytywnej energii i zadowolenia.

 

Zespół doświadczonych Podologów oferuje kompleksowe usługi, takie jak leczenie wrastających paznokci, usuwanie odcisków, modzeli oraz diagnozowanie i leczenie różnych schorzeń stóp. Zmiana lokalizacji jest wynikiem ciągłego rozwoju oraz troski o komfort i satysfakcję korzystających z usług gabinetu podologicznego pacjentów.

 

Nowa przestrzeń została starannie zaprojektowana, aby zapewnić profesjonalną i przyjazną atmosferę. Najważniejszym aspektem nowej lokalizacji jest większa przestrzeń, która umożliwia gabinetowi PODOMED Centrum Zdrowej Stopy poszerzenie oferty o komputerową diagnostykę stóp i dobór indywidualnych wkładek ortopedycznych. Nowy gabinet wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt, który umożliwia precyzyjne diagnozowanie i leczenie różnych schorzeń stóp.

 

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia gabinetu podologicznego PODOMED Centrum Zdrowej Stopy na ulicy Wolborska 7. Zespół PODOMED jest gotowy, by zapewnić państwu wysoką jakość usług i kompleksową opiekę nad zdrowiem stóp - zachęcają pracownicy gabinetu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

5


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat