Advertisement

Filozofia kobiecości – wyjątkowy koncert w MOK

ePiotrkow Piątek, 04 marca 202219140
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na niezwykły koncert przygotowany z myślą o zbliżającym się Dniu Kobiet - „Filozofia Kobiecości, czyli piosenki szminką pisane”. Występ zaplanowano już w najbliższą niedzielę.
fot.: materiały organizatora fot.: materiały organizatora

W ten wyjątkowy dzień emocje zostaną wyzwolone oraz ujarzmione na scenie przez wspaniały tercet wokalny: Patrycja Sikora, Maria Majewska i Julia Kafar, w towarzystwie świetnego czteroosobowego bandu.

Za pomocą popularnych, ale i mniej znanych piosenek w nowych aranżacjach spróbujemy wejść w dusze i ciało kobiecej natury, która kryje czasem skrajne emocje i uniesienia - informują wokalistki.

 

Koncert „Filozofia Kobiecości, czyli piosenki szminką pisane” odbędzie się w niedzielę (06.03.2022) w sali widowiskowo-teatralnej MOK (al. 3 Maja 12) o godz. 19.00. Bilety w Cenie 20 zł dostępne są do nabycia w informacji MOK jeszcze dziś od 9.00 do  18.30 oraz on-line (TUTAJ).

 


Zainteresował temat?

3

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat