Reklama

Festiwal kolęd i pastorałek w Piotrkowie

ePiotrkow Poniedziałek, 17 stycznia 202218440
21 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek "Kolęda Pieśnią Zgody". W ostatnią niedzielę stycznia zaplanowano koncert laureatów festiwalu.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Święta Bożego Narodzenia za nami, ale okres związany ze świętami trwa w Polsce zwyczajowo do 2 lutego. Właśnie w tym okresie w Piotrkowie, co roku Szkoła Podstawowa nr 8 i Miejski Ośrodek Kultury organizują Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolęda Pieśnią Zgody”.

 

Festiwal odbędzie się w piątek 21 stycznia w MOK. Udział mogą wziąć w nim soliści, duety, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne, a także chóry działające w szkołach. Karty zgłoszeń oraz regulamin można znaleźć na stronie MOK

 

Koncert laureatów odbędzie się 30 stycznia o godz. 18:00 w Kościele Akademickim Panien Dominikanek. 

 

 


Zainteresował temat?

1

2


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat