Reklama

Dziś startują Trybunały Uśmiechu

ePiotrkow Sobota, 02 października 202123681
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec, Agata Passent, Daria Widawska, Łukasz Nowicki oraz Kacper Kuszewski to tegoroczne gwiazdy Trybunałów Uśmiechu. Impreza powraca po rocznej przerwie.
Kabaret HRABI lubi wracać do Piotrkowa / fot.: archiwum ePiotrkow.pl

To już kolejny raz, gdy wydarzenie będzie połączeniem sztuki kabaretowej i teatralnej. W tym roku kabareton zacznie się refleksyjnie – czwartkową (14.10) premierą dokumentu poświęconego Elżbiecie Łągwie-Szelągowskiej inicjatorce piotrkowskich festiwali.

 

W piątek (15.10) na scenie piotrkowskiego MOK-u wystąpią kabaret Hrabi i Czesława Jakubiec. Nowy program pt.: „ARIACI” zapewne rozbawi publiczność do łez. Ten wieczór będzie też okazją do spotkania się z Agatą Passent - dziennikarką, felietonistką, córką Agnieszki Osieckiej i Daniela Passenta.

 

Sobota (16.10) upłynie pod znakiem sztuki Teatru Capitol. Daria Widawska, Łukasz Nowicki (i nie tylko oni) będą bohaterami spektaklu „A MI TO RYBKA?”.

 

W niedzielę (17.10) organizatorzy zapraszają na niesamowitą muzyczną podróż w czasie do lat 20. i 30. XX wieku. Swing, fokstrot, tango stanowić będą muzyczne tło historii opowiadanych przez Kacpra Kuszewskiego. Tegoroczne Trybunały Uśmiechu poprowadzą artyści stanowiący o sile kabaretu Chyba.

 

Honorowy Patronat nad Trybunałami Uśmiechu 2021 objął Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gordon ~Gordon (Gość)02.10.2021 21:20

Promocyjne ceny...

10


Reklama
Reklama Reklama

r e k l a m a

Reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat