Advertisement

Dyskutowali o współpracy samorządu z biznesem

Strefa FMRegion Wtorek, 06 grudnia 202217
Międzynarodowe Forum Gospodarcze Ziemi Piotrkowskiej odbyło się 5-6 grudnia w Sulejowie. W wydarzeniu udział wzięli przedsiębiorcy oraz samorządowcy z naszego regionu.

Ładuję galerię...

Organizatorem wydarzenia, które odbyło się w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie, było Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. Podczas forum dyskutowano na temat współpracy samorządu z biznesem oraz współpracy międzynarodowej.

To już drugie Forum Gospodarcze Ziemi Piotrkowskiej, gdzie spotykamy się z przedsiębiorcami, aby podyskutować na temat związane z lokalnymi uwarunkowaniami prowadzenia biznesu. Chcemy także rozmawiać jak wesprzeć przedsiębiorstwa do tego, aby mogły realizować inwestycje na terenie zarówno naszego regionu, ale także szukać rynków zbytu za granicą, dlatego też w ramach projektu, który realizujemy, chcemy udostępnić możliwość uczestnictwa w targach zagranicznych tak, aby nasi przedsiębiorcy mogli skorzystać z tej oferty, którą przedstawiamy w tym naszym projekcie i sprzedawać najlepsze produkty ziemi piotrkowskiej za granicą - mówi starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak.


- Takimi wydarzeniami zamierzamy ze sobą zespalać przedsiębiorców ziemi piotrkowskiej, wsłuchać się w ich głos oraz ich potrzeby po to, żeby zachęcać innych przedsiębiorców oraz innych inwestorów z powiatów czy też województw ościennych do inwestowania na terenie powiatu piotrkowskiego. Zgłosiło nam się około 50 przedsiębiorców oraz około 15 podmiotów samorządowych - dodaje Marcin Strumiłło ze Starostwa Powiatowego w Piotrkowie.

Podczas drugiego dnia wydarzenia przeprowadzono warsztaty biznesowe na temat przygotowania przedsiębiorstwa do współpracy międzynarodowej oraz odbyła się dyskusja, podczas której podsumowano tegoroczne forum.


Zainteresował temat?

0

8


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Nn ~Nn (Gość)06.12.2022 18:54

PSL i biznes? Szpital powiatowy fenomenalnie zarządzany aż likwidacja! Gm. Rozprza dług po uszy. To są fakty.

102


Bizn ~Bizn (Gość)06.12.2022 18:08

Coś z tego spotkania dobrego dla mieszkańców wynikło. Czy to tylko kolejna imprezka dla klubu dobrych znajomych za publiczne pieniądze.

112


nnnn. ~nnnn. (Gość)06.12.2022 17:22

cyt." Podczas forum dyskutowano na temat współpracy samorządu z biznesem oraz współpracy międzynarodowej" oooo oj,oj powiat wysoko mierzy. Trzeba jednak zacząć od współpracy międzygminnej w ramach powiatu. Sukcesy o wspomnianej tu służbie zdrowia powiatu to już znamy. Jak tam punkt przesiadkowy działa...Moim skromnym zdaniem starosta wybiega przed szereg.

101


Ha ha ~Ha ha (Gość)06.12.2022 16:48

Szpitala utrzymać nie umieją, a za biznes się biorą... To niech od razu na giełdzie przegrają pieniądze obywateli

82


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat