Dyskutowali o współpracy samorządu z biznesem

Strefa FMRegion Wtorek, 06 grudnia 202217
Międzynarodowe Forum Gospodarcze Ziemi Piotrkowskiej odbyło się 5-6 grudnia w Sulejowie. W wydarzeniu udział wzięli przedsiębiorcy oraz samorządowcy z naszego regionu.

Ładuję galerię...

Organizatorem wydarzenia, które odbyło się w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie, było Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. Podczas forum dyskutowano na temat współpracy samorządu z biznesem oraz współpracy międzynarodowej.

To już drugie Forum Gospodarcze Ziemi Piotrkowskiej, gdzie spotykamy się z przedsiębiorcami, aby podyskutować na temat związane z lokalnymi uwarunkowaniami prowadzenia biznesu. Chcemy także rozmawiać jak wesprzeć przedsiębiorstwa do tego, aby mogły realizować inwestycje na terenie zarówno naszego regionu, ale także szukać rynków zbytu za granicą, dlatego też w ramach projektu, który realizujemy, chcemy udostępnić możliwość uczestnictwa w targach zagranicznych tak, aby nasi przedsiębiorcy mogli skorzystać z tej oferty, którą przedstawiamy w tym naszym projekcie i sprzedawać najlepsze produkty ziemi piotrkowskiej za granicą - mówi starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak.


- Takimi wydarzeniami zamierzamy ze sobą zespalać przedsiębiorców ziemi piotrkowskiej, wsłuchać się w ich głos oraz ich potrzeby po to, żeby zachęcać innych przedsiębiorców oraz innych inwestorów z powiatów czy też województw ościennych do inwestowania na terenie powiatu piotrkowskiego. Zgłosiło nam się około 50 przedsiębiorców oraz około 15 podmiotów samorządowych - dodaje Marcin Strumiłło ze Starostwa Powiatowego w Piotrkowie.

Podczas drugiego dnia wydarzenia przeprowadzono warsztaty biznesowe na temat przygotowania przedsiębiorstwa do współpracy międzynarodowej oraz odbyła się dyskusja, podczas której podsumowano tegoroczne forum.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

8


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

DRAMAT ! ~DRAMAT ! (Gość)08.12.2022 09:31

Politycy już pomagali w tym kraju polskim zakładom pracy i już nie ma tych zakładów. Przestańcie pomagać to może jeszcze jakaś resztka polskich firm w tym skolonizowanym kraju zostanie.

00


Oj ~Oj (Gość)06.12.2022 15:45

Pan Wojtysiak zreformował już szpital na Roosevelta - jaki biznes z tego wyszedł wszyscy wiemy

142


Nn ~Nn (Gość)08.12.2022 06:11

Pytanie do powiatu.Dlaczego śliskich dróg nie postępujecie . Wy chyba nie wiecie że macie służyć mieszkańcom!

20


osiołek ~osiołek (Gość)07.12.2022 14:40

No, niektórzy dobrze wiedzą jak robić biznesy przy pomocy powiatu. Ciepłe posadki do końca życia... Super sprawa.

30


goœć_adam ~goœć_adam (Gość)07.12.2022 11:40

śmieszne bicie piany.do czego cały ten samorząd, starostwo powiatowe się nadaje chyba do podwyższania podatków.
Oni chcą uczyć przedsiębiorców zarabiać pieniądze jak samemu nic a nic nie potrafią co najwyżej fame sobie nabijać

60


goœć_  ~goœć_ (Gość)07.12.2022 10:44

bardzo fajna inicjatywa. Bez współpracy i pomocy dla firm nie będzie rozwoju regionu a co za tym idzie miejsca pracy. Komentarze piszą osoby nie znające realiów biznesowych

16


Suzuki ~Suzuki (Gość)07.12.2022 10:36

Robią biznes a gdzie my?.

50


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)07.12.2022 09:39

Są chyba wazniejsze sprawy od tej bzdury np droga Krezna Krzyzanow czy powiat ruszy sie i postara się o remont czy będzie robił inne rzeczy mniej ważne?

50


PS. ~PS. (Gość)06.12.2022 15:10

Ładnie Powiat się bawi, kolejna impreza, gala, forum dla Swoich LUDZIKÓW i BIZNESMENÓW!!!!!! a pieniędzy na szpital nie ma, do likwidacji cały szpital idzie, długi milionowe zostają do spłacenia, ale co tam w hotelach się lansuje PSL!!!!!!

141


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)06.12.2022 19:12

Czy był piotrkowski Dyzma ??

71


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat