Advertisement

Dyskutowali o współpracy samorządu z biznesem

Strefa FMRegion Wtorek, 06 grudnia 202217
Międzynarodowe Forum Gospodarcze Ziemi Piotrkowskiej odbyło się 5-6 grudnia w Sulejowie. W wydarzeniu udział wzięli przedsiębiorcy oraz samorządowcy z naszego regionu.

Ładuję galerię...

Organizatorem wydarzenia, które odbyło się w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie, było Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. Podczas forum dyskutowano na temat współpracy samorządu z biznesem oraz współpracy międzynarodowej.

To już drugie Forum Gospodarcze Ziemi Piotrkowskiej, gdzie spotykamy się z przedsiębiorcami, aby podyskutować na temat związane z lokalnymi uwarunkowaniami prowadzenia biznesu. Chcemy także rozmawiać jak wesprzeć przedsiębiorstwa do tego, aby mogły realizować inwestycje na terenie zarówno naszego regionu, ale także szukać rynków zbytu za granicą, dlatego też w ramach projektu, który realizujemy, chcemy udostępnić możliwość uczestnictwa w targach zagranicznych tak, aby nasi przedsiębiorcy mogli skorzystać z tej oferty, którą przedstawiamy w tym naszym projekcie i sprzedawać najlepsze produkty ziemi piotrkowskiej za granicą - mówi starosta piotrkowski Piotr Wojtysiak.


- Takimi wydarzeniami zamierzamy ze sobą zespalać przedsiębiorców ziemi piotrkowskiej, wsłuchać się w ich głos oraz ich potrzeby po to, żeby zachęcać innych przedsiębiorców oraz innych inwestorów z powiatów czy też województw ościennych do inwestowania na terenie powiatu piotrkowskiego. Zgłosiło nam się około 50 przedsiębiorców oraz około 15 podmiotów samorządowych - dodaje Marcin Strumiłło ze Starostwa Powiatowego w Piotrkowie.

Podczas drugiego dnia wydarzenia przeprowadzono warsztaty biznesowe na temat przygotowania przedsiębiorstwa do współpracy międzynarodowej oraz odbyła się dyskusja, podczas której podsumowano tegoroczne forum.


Zainteresował temat?

0

8


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

DRAMAT ! ~DRAMAT ! (Gość)08.12.2022 09:31

Politycy już pomagali w tym kraju polskim zakładom pracy i już nie ma tych zakładów. Przestańcie pomagać to może jeszcze jakaś resztka polskich firm w tym skolonizowanym kraju zostanie.

00


Oj ~Oj (Gość)06.12.2022 15:45

Pan Wojtysiak zreformował już szpital na Roosevelta - jaki biznes z tego wyszedł wszyscy wiemy

142


Nn ~Nn (Gość)08.12.2022 06:11

Pytanie do powiatu.Dlaczego śliskich dróg nie postępujecie . Wy chyba nie wiecie że macie służyć mieszkańcom!

20


osiołek ~osiołek (Gość)07.12.2022 14:40

No, niektórzy dobrze wiedzą jak robić biznesy przy pomocy powiatu. Ciepłe posadki do końca życia... Super sprawa.

30


goœć_adam ~goœć_adam (Gość)07.12.2022 11:40

śmieszne bicie piany.do czego cały ten samorząd, starostwo powiatowe się nadaje chyba do podwyższania podatków.
Oni chcą uczyć przedsiębiorców zarabiać pieniądze jak samemu nic a nic nie potrafią co najwyżej fame sobie nabijać

60


goœć_  ~goœć_ (Gość)07.12.2022 10:44

bardzo fajna inicjatywa. Bez współpracy i pomocy dla firm nie będzie rozwoju regionu a co za tym idzie miejsca pracy. Komentarze piszą osoby nie znające realiów biznesowych

16


Suzuki ~Suzuki (Gość)07.12.2022 10:36

Robią biznes a gdzie my?.

50


go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)07.12.2022 09:39

Są chyba wazniejsze sprawy od tej bzdury np droga Krezna Krzyzanow czy powiat ruszy sie i postara się o remont czy będzie robił inne rzeczy mniej ważne?

50


PS. ~PS. (Gość)06.12.2022 15:10

Ładnie Powiat się bawi, kolejna impreza, gala, forum dla Swoich LUDZIKÓW i BIZNESMENÓW!!!!!! a pieniędzy na szpital nie ma, do likwidacji cały szpital idzie, długi milionowe zostają do spłacenia, ale co tam w hotelach się lansuje PSL!!!!!!

141


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)06.12.2022 19:12

Czy był piotrkowski Dyzma ??

71


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat