Dwieście lat pani Stanisławo!

Region Środa, 13 kwietnia 20221
Jubileusz swoich setnych urodzin świętowała kilka dni temu pani Stanisława Rząsowska, mieszkanka Gminy Aleksandrów. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedzili urzędnicy, by złożyć jej najserdeczniejsze życzenia.
fot.: UG Aleksandrów fot.: UG Aleksandrów

Z wizytą do pani Stanisławy udali się Daniel Jasion, zastępca wójta gminy Aleksandrów oraz Witold Małecki, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego. W imieniu całej społeczności gminnej przekazali oni jubilatce kwiaty wraz z okolicznościowym prezentem oraz złożyli życzenia urodzinowe.

Pani Stanisława jest osobą pełną ciepła, życzliwości i życiowej energii. Otoczona troskliwą opieką jest osobą szczęśliwą, emanującą dobrocią i serdecznością. Pani Stanisławie serdecznie gratulujemy tak pięknego jubileuszu i życzymy dużo zdrowia oraz cierpliwości w zmaganiu się z wszelkimi niedogodnościami dnia codziennego - mówią przedstawiciele Urzędu Gminy.

 

A my do tych życzeń się dołączamy. Dwustu lat pani Stanisławo!

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kolo ~Kolo (Gość)13.04.2022 18:34

To jest babcia tych pięknych lasek z szarbska?

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat