Advertisement

Donald Tusk z wizytą w Piotrkowie

Środa, 27 września 2023160
Spotkanie z liderem Platformy Obywatelskiej odbyło się w środę w piotrkowskiej mediatece. Towarzyszyli mu kandydaci Koalicji Obywatelskiej do Sejmu z okręgu nr 10.

Ładuję galerię...

Szef PO przekonywał, że ludzie otwierają coraz szerzej oczy na to, co robi PiS.

Absolutnie jestem przekonany, że z każdą godziną, z każdym dniem, ludzie w Polsce będą coraz szerzej otwierali oczy. Uważam, że już widzą i mówię o tych, którzy głosowali do niedawna na PiS, że tak dłużej być nie może. Nie wiem czy starczy mi czasu, żeby wszystkich przekonać. To nie jest tak łatwo ludziom zmienić decyzję wyborczą. Ale taki serdeczny zakład mogę tutaj w Piotrkowie przyjąć, że wy mi, a ja wam przywieziemy sobie nawzajem to zwycięstwo. Jestem o tym przekonany - mówił w Piotrkowie Donald Tusk, lider Platformy Obywatelskiej.

 

 

Jak dobrze dziś widzieć tyle pięknych i odważnych twarzy! Tyle oczu, które nie czują strachu! Tyle ust, które nie dają się zagłuszyć! Mamy siłę, cierpliwość i pomysł! Ale nie mamy już czasu do stracenia! 15 października będzie dniem naszego zwycięstwa! Stwórzmy razem historię, z której będziemy dumni! - dodał Adrian Witczak startujący z 3 miejsca listy KO

 

 

 

Niemal co czwarty Polak, który chce wziąć udział w wyborach, nie wie jeszcze, na kogo zagłosuje - tak wynika z badań CBOS-u. Dlatego liderzy partii jeżdżą po całej Polsce i próbują przekonać jak najwięcej osób. A mają na to jeszcze jeszcze 18 dni.

POLECAMY


Zainteresował temat?

29

40


Advertisement
Advertisement

Komentarze (160)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Rico ~Rico (Gość)28.09.2023 19:12

Myślę że Tusk jest zbyt miękki, i niestety ale przegra wybory.

145


goœć_janek ~goœć_janek (Gość)07.10.2023 15:19

Drodzy wyborcy.
Pamiętajcie głosować na swoich, a nie na jakiś maciarewiczów

23


ŻwirekPodMuchomorek ~ŻwirekPodMuchomorek (Gość)27.09.2023 18:11

Cytuję:
Szef PO przekonywał, że ludzie otwierają coraz szerzej oczy na to, co robi PiS.


Zabawne. Osiem lat temu większość postanowiła wybrać PiS po coraz szerszym otwieraniu oczu na to, co wyprawia PO (a tych afer było od chu chu i trochę...). Dziś po coraz szerszym otwieraniu oczu na działania PiS-u remedium ma stanowić wybór... PO! Ja nie wiem, ale czy ludzie są aż tak głupi? Jak można w ogóle rozważać wybór kogoś, kto już raz oszukał, i sprawił zawód? I jedni i drudzy WON! W istotnych kwestiach głosują ręka w rękę. Przypominam, że kiedy PiS wprowadzał na zlecenie globalistów kowidowy zamordyzm, to PO mu w tym wtórowała, a nawet domagała się mocniejszego dokręcenia śruby (podobnie jak reszta tzw. Bandy Czworga). W kwestii klimatyzmu obie te rzekomo różne partie mają dokładnie to samo zdanie. A z klimatyzmu wynika zielony komunizm i zamordyzm, do jakiego nawet ten czerwony nigdy się nie posunął! W Brukseli i jedni i drudzy podpisywali wszystko, co im podsunęli, i jeszcze przedstawiali to w Polsce jako sukces! W kwestii wojny za wschodnią granicą też pełna zgoda, zero rozsądku i pragmatyzmu.
Program PiS-u w skrócie: nie dopuścić PO do władzy.
Program PO w skrócie: odebrać władzę PiS-owi.
Me(n)dia wmówiły ciemnemu plebsowi, że szansę na rządzenie mają tylko te dwie partie i ciemny plebs uwierzył. Dlatego spora część chce głosować na PiS (mimo tego, że chętnie zagłosowaliby na inną opcję), aby tylko PO nie odzyskało władzy, a druga duża grupa chce głosować na PO (pomimo innych sympatii politycznych), aby tylko PiS oderwać od koryta. Czyż takie podejście nie jest chore? Plebs tańcuje jak mu me(n)dia grają, a potem dziwi się, że jest coraz gorzej i nie wie dlaczego.
O czym ja w ogóle piszę? Pamięć wyborcy sięga dwóch tygodni wstecz, a ja tu wymagam, żeby analizowali ostatnie kilka czy kilkanaście lat. Kiedy Tusk był premierem, to Morawiecki był jego doradcą, a dziś udają, że grają do różnych bramek, a plebs myśli, że to prawda.
Szkoda strzępić ryja...

1610


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)02.10.2023 21:28

Jacyś wszyscy sercowi. Serce ich boli, że kto inny Polskę doi.

32


suweren ~suweren (Gość)01.10.2023 16:45

Tusk i totalna opozycja posługują się knajackim językiem, obrażają Polaków. To nie jest droga do zwycięstwa.

106


Poce ~Poce (Gość)02.10.2023 05:15

Piszecie tu że Tusk zdrajca, złodziej i przeróżne inne epitety pod jego adresem A kto z was pofatygował się pójść tam i skonfrontować się z nim ? Powiedzieć w oczy co sądzi o nim? Nikt? A czemu przecież tam.nie było weryfikacji uczestników jak u Kaczyńskiego.Brak merytorycznych argumentów czy braki w iq? PiS niszczy od lat handel w Polsce bo kto inny jak nie oni wprowadził takie prawo że samorządy robią co chcą z drobnymi kukupcami A Ty Tomek Spas niedługo gdzie będziesz handlować jak całkiem bazary wypadną?. Za co będziesz jeździł na zagraniczne eskapady? Gdyby nie to że kombinujecie na Bazarach z książkami,z towarem pół roku na jedną fakturę nie stać by Cię było na nic.Jak fiskus chodzi po bazarze to macie sraczke wszyscy.Pis nienawidzi drobnych przedsiębiorców takich jak Ty. Stoici na targowiskach i tylko połączenia że drogie opłaty ze się nie zarabia A czyja to wina Tuska? To nie on rządzi osiem lat i nie on każe Ci tyle płacić opłat.

34


do hymnu ~do hymnu (Gość)01.10.2023 16:19

Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy.
Co nam obca przemoc wzięła,
Szablą odbierzemy.
Marsz, marsz, Dąbrowski,
Z ziemi włoskiej do Polski.
Za twoim przewodem
Złączym się z narodem.

50


uwaga uwaga ~uwaga uwaga (Gość)01.10.2023 12:12

Pani Joanna z Krakowa nie została zaproszona na Marsz Miliona Serc.1 października ulicami Warszawy przejdzie Marsz Miliona Serc organizowany przez Koalicję Obywatelską. Jak się okazuje, na manifestację nie została zaproszona pani Joanna z Krakowa. Jej historia stała u podstaw organizacji wydarzenia. - Mam wrażenie, że w momencie, kiedy marsz został ogłoszony, to przestało chodzić o mnie czy o prawa reprodukcyjne kobiet, a najważniejsza stała się przepychanka z PiS-em - skomentowała. POlityczna hucpa Tuska.

64


bez ściemy ~bez ściemy (Gość)28.09.2023 22:29

Co dobrego Donald Tusk zrobił dla zwykłych Polaków będąc w polityce krajowej czy europejskiej?

197


naga prawda ~naga prawda (Gość)30.09.2023 09:02

Żadne rządy po 1989 nie zadłużyły Polaków tak jak przez 10 lat rządy PIS.
P.S. po ile dziś wizy chodzą na bazarze w Nigerii ?

811


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat