Coś dla ciała, coś dla ducha. W niedzielę wybierz się do Bujen!

Region Środa, 12 czerwca 20191
Edukacja prozdrowotna poprzez zajęcia ruchowe i wykładowe „Integracja międzypokoleniowa – zdrowy styl życia rodzin” - nazwa skomplikowana, ale chodzi po prostu o przyjemne spędzenie wolnego czasu, a na to mogą liczyć ci, którzy w niedzielę 16 czerwca wybiorą się do Bujen.
Coś dla ciała, coś dla ducha. W niedzielę wybierz się do Bujen!

LUKS Gryf Bujny zaprasza do udziału w ciekawym przedsięwzięciu. Uroczyste otwarcie imprezy (w zespole szkół w Bujnach przy ul. Piotrkowskiej) zaplanowano na godz. 15.00. Pół godziny później w 3-kilometrową trasę wyruszą fani nordic walkingu. Będzie też teoria, bo o 16.30 rozpoczynają się wykłady o zdrowym żywieniu i zdrowym stylu życia. Więcej na plakacie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.06.2019 05:44

Porsche

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat