Advertisement

Cimoszewicz i Miecugow na spotkaniu Klubu Obywatelskiego

Strefa FM Poniedziałek, 16 maja 201638
Były premier Włodzimierz Cimoszewicz, a także dziennikarz Grzegorz Miecugow spotkali się z mieszkańcami Piotrkowa.

Ładuję galerię...

W poniedziałkowe popołudnie w Hotelu Mercure można było zapoznać się z wizją Polski obu prelegentów. – W Polsce od roku 2003, czyli od kampanii informacyjnej przed referendum europejskim, nie było żadnej poważnej dyskusji publicznej w istotnych dla kraju kwestiach. Jest teraz czas, by zastanowić się trochę głębiej nad funkcjonowaniem państwa, społeczeństwa, prawem – mówił były premier Włodzimierz Cimoszewicz. – Paradoksalnie zamieszanie wokół Konstytucji spowodowało to, że Polacy zaczęli o niej rozmawiać i poznawać ją. Spotkania takie jak te, klubów dyskusyjnych taką rolę mogą odegrać – dodał Cimoszewicz.

 

– Podobną sytuację zaobserwowano w sprawie Trybunału Konstytucyjnego – dodał Grzegorz Miecugow. – Myślę, że do tej pory może połowa Polaków nie wiedziała, że Trybunał Konstytucyjny istnieje i czym się zajmuje. Codziennie rozmowy o Trybunale być może są korzystne dla nas wszystkich – dodał redaktor Miecugow.

 

Spotkanie zorganizował Klub Obywatelski.

 

Na relację ze spotkania zapraszamy we wtorek na 12:30 na antenie Strefy FM.

POLECAMY


Zainteresował temat?

8

19


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (38)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wacek ~wacek (Gość)18.05.2016 10:51

wiek 65+ na widowni ,dobre emeryturki,'biedni nauczyciele','niewinny' b.prezydent miasta,b.minister,elektorat PO.

52


an ~an (Gość)18.05.2016 10:08

Przyzwyczajenie do przepychu popchnęło ich do zlokalizowania spotkania w hotelu z trzema gwiazdkami.Na widowni było widać raczej twarze lokalnych działaczy z PO

51


an ~an (Gość)18.05.2016 10:06

Przyzwyczajenie do przepychu popchnęło ich do zlokalizowania spotkania w hotelu z trzema gwiazdkami.Na widowni było widać raczej twarze lokalnych działaczy z PO

41


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)17.05.2016 00:37

Ani jednego zdjęcia publiki? Czyżby nie dopisała? ;)

346


sk ~sk (Gość)17.05.2016 23:16

Nie miejmy złudzeń okupacja sił, które reprezentują ci panowie nadal trwa. Jeśli ktoś ma wątpliwości niech napisze choć jedno zabronione przez te siły słowo a zobaczy czy jego post nie zostanie natychmiast usunięty.

83


Witek ~Witek (Gość)17.05.2016 08:12

Jak by mieli idrobine honoru to by się nie pokazywali publicznie a Piotrków nie powinien takich typów wpuszczać nie mówiąc o pokazywaniu ale co się dziwic nasze miasto to bastion komuny i wystarczy na władze miasta popatrzeć a wszystko jasne dlaczego to miasto cofa sie w rozwoju .jaki gospodarz takie i miasto!!!

2120


bul@komorowski ~bul@komorowski (Gość)17.05.2016 06:44

Małgoś,na którą siłkę chodzisz,ile masz cm. w bicepsie ? A Twój chłop obstanie cię jeszcze?

1611


Bleki Blekiranga17.05.2016 14:25

Milicja Obywatelska, Platforma Obywatelska, Klub Obywatelski,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

158


sklave sklaveranga17.05.2016 12:41

Sroczka na płocie aha, aha
Wyjrzyjże no ociec aha, aha
Co tak pędzi drogą, aż popatrzeć strach?
Wesoły autobus gna po kocich łbach
Co tak pędzi drogą, aż popatrzeć strach?
Wesoły autobus gna po kocich łbach
…......
W 1989 roku po wielu libacjach i wzajemnych poklepywaniu się po plecach z Magdalenki wyruszył Wesoły Autobus w Polskę by ją zmieniać. I tak sobie jedzie i jedzie... Co jakiś zatrzymuje się by zabrać kolejnych uczestników libacji. Od czasu do czasu biesiadnicy wymieniają kierowcę by mogli bezpiecznie dalej się bawić. Dziś w tym Wesołym Autobusie zrobiło się niemiłosiernie ciasno. Trzeba kogoś wysadzić ale kogo jak wszyscy mocno się trzymają i nikt nie zamierza wysiadać. Każdy więc szuka sojusznika który pomógłby mu
wyrzucić z Wesołego Autobusu konkurenta. W tym amoku w jaki wpadli nikt z biesiadników nie zauważył że Wesoły Autobus jedzie nie tą drogą i na dodatek nie w tą stronę. Ba okazuje się że nikt w nim nie pracuje dla kraju tylko dla własnego raju na ziemi. Bajka nie to dzisiejsza Polska. Dziś ten Wesoły Autobus należy zepchnąć do rowu a biesiadników osądzić i ukarać tak jak na to sobie zasłużyli. Tylko kto ma to zrobić? Tuskowi i Kaczyńskim udała się jedna rzecz, zarządzanie strachem. Mistrzostwo świata. Cały czas zastanawiam się jak to możliwe by bać się bardziej niż za komuny. Co taki strach powoduje? Strach o utratę pracy ? Wyższy poziom niepewności o przyszłość, a więc i wyższy poziom lęku ? Dezintegracja społeczna , a co za tym idzie osłabienie więzi społecznych i wynikające z tego trudności komunikacyjne i poczucie osamotnienia ? Strach przed utratą dostępu do gadżetów i błyskotek proponowanych przez świat konsumpcji? Foto na http://sklave.manifo.com/smieszne-zdjecia

65


pani na etacie w fabryce ~pani na etacie w fabryce (Gość)17.05.2016 12:22

zmęczona może była ,, zakupy , pranie , sprzątanie , prasowanie, odrobić z dziećmi lekcję, wystac z dzieckiem u lekarza, obiad ugotowac,a doba ma tylko 24h""

53


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat