Ciało kobiety wyłowione z Pilicy. Zatrzymano mężczyznę

Radomsko24.pl Poniedziałek, 12 kwietnia 2021164585
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki wyłowiono z Pilicy w Przedborzu. Jak informuje portal Radomsko24.pl w sprawie została już zatrzymana jedna osoba.
fot. Radomsko24.pl

Znajdujące się w rzece zwłoki kobiety ujawnił w niedzielę wędkarz. - Podczas wędkowania w Pilicy mężczyzna zauważył zaplątane w konary drzewa ciało. Poinformował o tym policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wydobyli zwłoki na brzeg. Pomagali im strażacy – mówi Wojciech Auguścik z KPP Radomsko.

Funkcjonariusze ustalili, że zmarła kobieta to 51-letnia mieszkanka Przedborza.

 

W niedzielę, w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali partnera zmarłej kobiety – 45 –letniego mieszkańca Przedborza. - Z zeznań świadków wynika, że wyłowiona z rzeki kobieta przebywała wcześniej ze swoim partnerem. W sobotę, wspólnie z innymi osobami spożywali nad rzeką alkohol. Osoby te jednak oddaliły się. 51-latka została sama z partnerem – mówi portalowi Radomsko24.pl Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.


Podejrzany mężczyzna nie został jeszcze przesłuchany. - Mężczyzna ten był kompletnie pijany, dlatego w niedzielę nie udało się go przesłuchać. Czynności z jego udziałem będą wykonywane, kiedy wytrzeźwieje. Policjanci ustalą, jaki był udział zatrzymanego mężczyzny w tym zdarzeniu – dodaje Wojciech Auguścik.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piotrkowianin69 ~piotrkowianin69 (Gość)14.04.2021 19:48

...a co słuchać w sprawie ciała kobiety znalezionego bodajże w ubiegłym roku w rzece Luciąży ?

40


Adamska ~Adamska (Gość)07.05.2021 12:08

Jest trudno rodzinne żałobie smutek żal w sercu rozpacz ale po katolicku z Bogiem ludzie z Bogiem ?????????????????????.

20


degustatorzy ~degustatorzy (Gość)12.04.2021 08:54

Jaki był udział zatrzymanego mężczyzny w tym zdarzeniu? Pili razem alkohol, aż do upojenia.

140


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat