Advertisement

Ciało kobiety wyłowione z Pilicy. Zatrzymano mężczyznę

Radomsko24.pl Poniedziałek, 12 kwietnia 2021166805
Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci kobiety, której zwłoki wyłowiono z Pilicy w Przedborzu. Jak informuje portal Radomsko24.pl w sprawie została już zatrzymana jedna osoba.
fot. Radomsko24.pl fot. Radomsko24.pl

Znajdujące się w rzece zwłoki kobiety ujawnił w niedzielę wędkarz. - Podczas wędkowania w Pilicy mężczyzna zauważył zaplątane w konary drzewa ciało. Poinformował o tym policję. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wydobyli zwłoki na brzeg. Pomagali im strażacy – mówi Wojciech Auguścik z KPP Radomsko.

Funkcjonariusze ustalili, że zmarła kobieta to 51-letnia mieszkanka Przedborza.

 

W niedzielę, w godzinach popołudniowych policjanci zatrzymali partnera zmarłej kobiety – 45 –letniego mieszkańca Przedborza. - Z zeznań świadków wynika, że wyłowiona z rzeki kobieta przebywała wcześniej ze swoim partnerem. W sobotę, wspólnie z innymi osobami spożywali nad rzeką alkohol. Osoby te jednak oddaliły się. 51-latka została sama z partnerem – mówi portalowi Radomsko24.pl Wojciech Auguścik z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.


Podejrzany mężczyzna nie został jeszcze przesłuchany. - Mężczyzna ten był kompletnie pijany, dlatego w niedzielę nie udało się go przesłuchać. Czynności z jego udziałem będą wykonywane, kiedy wytrzeźwieje. Policjanci ustalą, jaki był udział zatrzymanego mężczyzny w tym zdarzeniu – dodaje Wojciech Auguścik.


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

piotrkowianin69 ~piotrkowianin69 (Gość)14.04.2021 19:48

...a co słuchać w sprawie ciała kobiety znalezionego bodajże w ubiegłym roku w rzece Luciąży ?

40


Adamska ~Adamska (Gość)07.05.2021 12:08

Jest trudno rodzinne żałobie smutek żal w sercu rozpacz ale po katolicku z Bogiem ludzie z Bogiem ?????????????????????.

20


degustatorzy ~degustatorzy (Gość)12.04.2021 08:54

Jaki był udział zatrzymanego mężczyzny w tym zdarzeniu? Pili razem alkohol, aż do upojenia.

140


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat