Advertisement

Chór II LO zaśpiewał na święta [ZDJĘCIA]

Piątek, 23 grudnia 20224
Z okazji Bożego Narodzenia na wyjątkowy świąteczny koncert zaprosił w czwartek chór II Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie. Występ odbył się w kościele pw. Nawiedzenia N.M.P.

Ładuję galerię...

Miejsce spotkania było nieprzypadkowe, a sam koncert był dobrą okazją do przedświątecznego spotkania uczniów II LO z mieszkańcami miasta.

Młodzi artyści z popularnego piotrkowskiego chóru zaśpiewali najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki, a uczniowie z klas pierwszych i drugich głosząc dobrą nowinę, recytowali wiersze i składali życzenia, wprowadzając, tym samym, publiczność w magiczny klimat świat Bożego Narodzenia - relacjonują organizatorzy. 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Advertisement
Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lion92 ~lion92 (Gość)23.12.2022 17:36

A gdzie się podziała słynna Renata Toma, czrmu nie było jej na spotkaniu!? :O

11


Grażyna ~Grażyna (Gość)24.12.2022 11:38

W szkole śpiewałam w hurze, ale to była krutka kariera.

14


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat