Advertisement

Busola wystawiła wyjątkowy spektakl w miejskim amfiteatrze

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 21 sierpnia 202122442
"Sztukmistrzowie o Piotrkowie, czyli historie w kuli zamknięte" to tytuł spektaklu, jaki w piątkowy wieczór wystawiono na deskach amfiteatru miejskiego.
fot. UM Piotrkowa Trybunalskiego fot. UM Piotrkowa Trybunalskiego

Piątkowy wieczór upłynął w Piotrkowie pod znakiem kultury. - To wszystko dzięki spektaklowi przygotowanemu przez teatr "Busola" pt. "Sztukmistrzowie o Piotrkowie, czyli historie w kuli zamknięte". Artyści w bardzo kolorowy, zabawny i nietuzinkowy sposób przybliżyli, szczególnie najmłodszym, legendy związane z trybunalskim grodem. Uśmiechy oraz zaciekawienie z twarzy widzów nie schodziły przez całe przedstawienie, co podsumowali gromkimi brawami na zakończenie - podkreślają miejscy urzędnicy.

 

źródło: UM Piotrkowa Trybunalskiego


Zainteresował temat?

3

2


Advertisement
Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Maruś. ~Maruś. (Gość)21.08.2021 12:53

Na czym polegała wyjątkowość tego spektaklu? W artykule brak nawet jednego słowa na ten temat.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat