Advertisement

Branża fitness planuje spontaniczną akcję w Warszawie

Strefa FM Czwartek, 11 lutego 202119676
Między innymi działający w Piotrkowie, przedstawiciele branży fitness, właściciele siłowni i trenerzy personalni chcą przekonać rządzących, że w klubach fitness jest równie bezpiecznie, jak w wielu innych otwartych dla Polaków miejscach. Chcą to zrobić w formie flash moba. Warszawa została wybrana ze względu na rozgłos, na jaki liczą organizatorzy.
fot. pixabay.com / 12019 fot. pixabay.com / 12019

Organizatorem przedsięwzięcia jest trener personalny z Piotrkowa - Artur Cichecki. Jak mówi – akcja będzie polegała na tym, że w jednym miejscu o jednej porze zbierze się od kilkudziesięciu do nawet kilkuset osób, które są zaangażowane w branżę fitness. I o umówionej porze zaczną ćwiczyć. Tak, jak na zwykłym treningu.


Branża fitness liczy też na spontaniczny udział w akcji ze strony klientów galerii.


- Każdy, kto tylko wyrazi taką chęć będzie mógł się przyłączyć. Chcemy w ten sposób zwrócić uwagę społeczeństwa na to, że branża fitness to nie jest, jak się powszechnie uważa, branża wyłącznie rozrywkowa czy rekreacyjna. Naszym zdaniem bliżej nam do branży medycznej, bo przede wszystkim skupiamy się na poprawie kondycji organizmu i stanu zdrowia. Ogólnie pojęty fitness to branża prozdrowotna i ważna dla ludzi. Poza tym chcemy obalić postrzeganie siłowni, jako miejsc zagrażających zdrowiu. Lokale są dezynfekowane i wentylowane lepiej niż galerie handlowe, które przecież są dostępne i otwarte dla klientów. W salach do ćwiczeń można zastosować taki reżim sanitarny, by każdy czuł się w nich równie bezpiecznie jak na zakupach. Jesteśmy kilkukrotnie lepiej przystosowani do wymagań sanitarnych niż centra handlowe, ale skoro są otwarte, to właśnie w jednym z nich zaczniemy spontanicznie ćwiczyć – wyjaśnia Artur Cichecki, trener personalny z Piotrkowa.


Organizatorzy spodziewają się, że we flash mobie weźmie udział około 200-300 osób, głównie przedstawicieli tej gałęzi gospodarki. Całość rozpocznie się w poniedziałek, 15 lutego, o godz. 19.00 w jednej z warszawskich galerii handlowych. Dokładne miejsce będzie ogłoszone krótko przed 19.00.


Zainteresował temat?

4

0


Advertisement
Advertisement

Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_daniel ~gość_daniel (Gość)11.02.2021 14:36

Jak można planować coś spontanicznego?

84


gość_sulejowska ~gość_sulejowska (Gość)12.02.2021 07:41

A ilu zawodowych sportowców nagle się okazuje ćwiczy w Piotrkowie we wschodniej przemysłowej części miasto to szok

11


gość_gość ~gość_gość (Gość)11.02.2021 23:54

Ja to bym te fitnessy i siłownię pozamykał. Takie charpagany i wogólę a taczki z gnojem by nie popchneli.

12


gość_quidam ~gość_quidam (Gość)11.02.2021 20:48

"planuje spontaniczną" - dobre!!!

31


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat