Advertisement

Bezpłatne szczepienia przeciw HPV

Piątek, 15 kwietnia 20220
W Samodzielnym Szpitalu Wojewódzkim w Piotrkowie rozpoczęły się zapisy na bezpłatne szczepienia przeciw wirusowi HPV. Skorzystać z nich mogą wyłącznie 14-letnie dziewczyny mieszkające w Piotrkowie.
Fot. Pixabay Fot. Pixabay

Szczepienia przeciwko HPV są bardzo ważne, ponieważ wirusy te stanowią czynnik przyczynowy występowania zmian przednowotworowych oraz nowotworów narządu rodnego i odbytnicy. Ze szczepień mogą skorzystać dziewczyny z Piotrkowa Trybunalskiego urodzone w 2008 roku. 

 

Zapisać na szczepienia można się telefonicznie pod nr tel. 517 413 406 lub osobiście, w budynku Poradni Specjalistycznych (od strony ul. Wolborskiej) na IV piętrze w pokoju 416. 

 

Program finansowany z budżetu Województwa Łódzkiego.


Zainteresował temat?

0

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat