Advertisement

Autorka bestsellerów przyjedzie do Piotrkowa

Wtorek, 12 września 20234
Piotrkowska mediateka zaprasza na spotkanie z Magdaleną Stachulą, autorką bestsellerowych thrillerów psychologicznych i powieści sensacyjnych. Pisarka w Piotrkowie pojawi się już w najbliższy piątek.

Debiutem literackim Magdy Stachuli była powieść “Idealna” wydana w 2016 roku, która stała się przepustką do jej kariery pisarskiej. Powieść została bardzo dobrze przyjęta przez krytyków literackich. Autorka jest laureatką nagrody dla debiutantów, przyznawanej przez czytelników magazynu kryminalnego „Pocisk”. Została ona także nominowana w plebiscycie Książka Roku 2016.

 

Od czasu swojego debiutu Magdalena Stachula napisała jeszcze kilka innych powieści. Są to m.in. Nieobliczna, Pisarka czy Stalker. 

 

Spotkanie z autorką odbędzie się w najbliższy piątek (15 września) o godz. 17.00. Wstęp wolny.

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dor. ~dor. (Gość)02.10.2023 11:22

A ja myślałem, że chodzi o Panią A. Warchulińską ...

00


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)12.09.2023 22:53

Czekam na uwspółcześnioną wersję Kariery Krzyśka Dyzmy- była już wersja Dyzma w Piotrkowie, ale aż się prosi o współczesną wersję- tyle tego się narobiło, że nie wiadomo , który większy Dyzma...

41


Dhdhd ~Dhdhd (Gość)12.09.2023 09:48

Czy miasto, to znaczy my wszyscy zrzucający się na nie z podatków, dopłacamy coś do przyjazdu tej pani czy też pani sama postanowiła, za darmo, przyjechać do nas?

50


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat