Amazonki pozowały do kalendarza

Niedziela, 11 lipca 20217
Członkinie Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek przygotowują wyjątkowy kalendarz na 2022 rok. Na stronach z poszczególnymi miesiącami znajdą się zdjęcia pań stylizowane na sportowo. W trakcie sesji prezentowano sprzęt sportowy jednego z producentów z Piotrkowa.

Ładuję galerię...

- To już najwyższy czas na przygotowania do wydania kalendarza, bo chcemy by po wakacjach był już gotowy. I teraz mamy najlepszą pogodę na zdjęcia - wyjaśnia Violetta Pabisiak - prezes Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek. Jak dodaje - w kalendarzu znajdzie się 12 zdjęć, na których znajdą się członkinie stowarzyszenia. Sesja zdjęciowa już za nami, co było możliwe dzięki projektowi, jaki złożyłyśmy w starostwie. W ramach profilaktyki zdrowotnej i ochrony zdrowia, bo chcemy naszym kalendarzem uświadamiać panie z naszego regionu o tych kwestiach zdrowotnych. Robimy to pod hasłem "Dąż do sprawności", bo chcemy być sprawne bez względu na to czy mamy usunięte węzły chłonne, czy pierś, to mimo tego warto żyć normalnie, robić swoje. Do tego chcemy namawiać panie po mastektomii i innych zabiegach - dodała Violetta Pabisiak.

Jak wyglądało przygotowanie zdjęć do kalendarza można zobaczyć na zdjęciach w galerii. Dla niektórych pań było to pierwsze doświadczenie tego typu.

- W sesji pozowałyśmy z różnymi sportowymi akcesoriami. Znajdą się więc i oszczep, i kula, są też inne sprzęty sportowe. Nieco się stresowałyśmy, bo każda z nas chciała jak najlepiej zaprezentować się przed obiektywem - dodała Anna Żabicka, członkini stowarzyszenia amazonek.

O premierze kalendarza z pewnością będziemy informować. Wtedy też poznamy gotowe kadry, które będą wykorzystane na poszczególnych stronach kalendarza Piotrkowskiego Stowarzyszenia Amazonek.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gościu ~Gościu (Gość)12.07.2021 16:19

Super kobitki,ale szkoda,że nie było na tym spotkaniu mojej znajomej.Jestem pewien,że gdyby była,to te kalendarze szłyby jak słynne,świeże,chrupiące bułeczki równie słynnego od nich ministra Krasińskiego.

11


D.S. ~D.S. (Gość)11.07.2021 19:59

Gratuluję wszystkim Paniom, zwłaszcza znanej mi Ani Żabickiej; kalendarz oczywiście chętnie kupię.

50


Pioam ~Pioam (Gość)11.07.2021 17:36

Super sprawa i zwrócenie uwagi na profilaktykę raka piersi

40


Miś ~Miś (Gość)11.07.2021 12:19

Brawo,piękne Panie,super!

90


młody ~młody (Gość)11.07.2021 14:21

Raczej go nie kupię:)

09


go?ć_zenek ~go?ć_zenek (Gość)11.07.2021 13:18

Jestem emerytem już i już zakupie taki kalendarz z takimi ciachami

40


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat