Advertisement
Fajne pomysły na prezenty dla dzieci – odkryj propozycje
Istnieje wiele okazji, aby dzielić się prezentami, a razem z nimi radością. Nawet nie trzeba do tego okazji – miło jest wręczać podarunki, a jeszcze milej je otrzymywać. Szczególnie gdy jest się dzieckiem, radość może rozpierać nawet z błahych powodów. Wybierając jednak prezent dla dziecka, warto się zastanowić, co mu dać, aby naprawdę sprawić mu przyjemność. Na szczęście są miejsca, gdzie nie trzeba długo szukać, aby znaleźć coś w sam raz!
Europejskie Forum Gospodarcze - czas innowacyjnego biznesu
Europejskie Forum Gospodarcze to jedno z najważniejszych wydarzeń gospodarczych
w Polsce, którego organizatorem jest Województwo Łódzkie. XVI edycja wydarzenia odbędzie w dniach 12 - 14 czerwca br. w hotelu Vienna House by Wyndham Andel’s Łódź.
Dni Otwarte Funduszy Europejskich
Chcesz spędzić fantastyczny weekend, a przy okazji dowiedzieć się więcej na temat korzyści płynących z Funduszy Europejskich?
Specjalnie dla Ciebie szykujemy huczne obchody 10. edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Zaznacz w kalendarzu 12-14 maja 2023 i świętuj z nami podczas największej imprezy Funduszy Europejskich w województwie łódzkim!
Dni Europy z EUROPE DIRECT!
Obchodzony 9 maja Dzień Europy upamiętnia rocznicę ogłoszenia planu zjednoczenia Europy, znanego jako Deklaracja Schumana – od nazwiska prezentującego plan ówczesnego ministra spraw zagranicznych Francji, Robert Schumana. W tym roku przypada już 72. rocznica ogłoszenia Planu.
Rozbudowa drogi powiatowej Studzianki – Golesze Duże
Fundusze Europejskie dofinansowując przebudowy i remonty dróg poprawiają bezpieczeństwo pieszych oraz kierowców. W województwie łódzkim dzięki unijnemu wsparciu zrealizowano wiele inwestycji dotyczących dróg lokalnych i wojewódzkich, budowane są chodniki i bezpieczne przejścia dla pieszych. Ważnym przedsięwzięciem dla regionu była rozbudowa drogi powiatowej na odcinku Studzianki – Golesze Duże. Każdego dnia poruszają się po niej setki osób, remont przyczynił się do zwiększenia komfortu jazdy, poprawy bezpieczeństwa, a także wywarł pozytywny wpływ na środowisko.
Harmonogram naborów wniosków na lata 2021-2027
Niedawno przyznano Łódzkiemu środki unijne w wysokości 2 mld 745 mln euro w ramach już czwartej perspektywy na lata 2021-2027. Nasz region otrzyma kwotę o niemal pół miliarda euro większą niż w latach 2014-2020. Łódzkie stanie się bardziej zielone, cyfrowe, a dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i poszukiwaniu nowoczesnych technologii bardziej nowoczesne w gospodarowaniu. Przy wsparciu Funduszy Europejskich będzie można wdrożyć wiele znakomitych projektów, by zwiększać konkurencyjność i inwestować w ochronę klimatu. Właśnie ogłoszono harmonogram naboru wniosków.
Wiosna 2023 – do jakiej stylizacji pasuje biżuteria z kamieniami naturalnymi?
Wraz z nadejściem wiosny zaczynamy myśleć o odświeżeniu naszych szaf i wprowadzeniu do nich nowych trendów. Jednym z najważniejszych elementów każdej stylizacji jest biżuteria, która dodaje nie tylko elegancji, ale także podkreśla nasz indywidualny styl. W sezonie wiosennym 2023 biżuteria z kamieniami naturalnymi z pewnością będzie jednym z najgorętszych trendów. Dlaczego? Kamienie naturalne to nie tylko piękne ozdoby, ale także przynoszą wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia.
Jak wybrać najlepszy grill dla swoich potrzeb? Gazowy czy węglowy?
W tym roku planujesz zacząć przygodę z grillowaniem? Możesz wybierać wśród urządzeń na różne paliwa. Jedną z propozycji są grille gazowe – to alternatywa dla grilli węglowych. Poznaj 3 powody, dla których grille na gaz to dobry wybór.
Multisensoryczna wystawa VAN GOGHA już w Łodzi!
Po ogromnym sukcesie w miastach na całym świecie, takich jak: Los Angeles, Nowy Jork, Toronto, Las Vegas, Dubaj, Berlin czy paryskie muzeum „Atelier des Lumières”, przyszedł czas aby wielka sztuka w połączeniu z nową technologią zawitała do Łodzi!
Festiwal Zdrowia i Urody 8 marca w dawnym Medyku
Serdecznie zapraszamy na Festiwal Zdrowia i Urody, który odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Piotrkowie Tryb. przy ulicy Księdza Piotra Skargi 3. Uroczyste rozpoczęcie imprezy 8 marca o godzinie 11.00.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat