Advertisement
Black Week w salonie KODANO Optyk w Piotrkowie Trybunalskim!
Black Week w KODANO Optyk już wystartował! Odwiedź nasz salon i kup wymarzone
oprawki okularowe 90% taniej!
JB Energia - fotowoltaika Piotrków Trybunalski
Gdy ceny prądu gwałtownie rosną, w świetle współczesnych kryzysów na rynku energii niezwykle funkcjonalnym, ekologicznym, a przede wszystkim ekonomicznym rozwiązaniem okazuje się instalacja paneli fotowoltaicznych. Jak działają panele słoneczne? Instalacje fotowoltaiczne przekształcają energię promieniowania słonecznego w energię elektryczną pod postacią prądu stałego. Ta następnie zostaje przekształcona w prąd przemienny, jaki znajduje się w gniazdkach elektrycznych. Dziś jak nigdy dotąd warto zainwestować w fotowoltaikę, rozwiązanie najbardziej ekologiczne, generujące w naszych budżetach spore oszczędności poprzez obniżenie ceny rachunków, zupełnie pokrywające zapotrzebowanie na energię mniejszego czy większego gospodarstwa domowego. JB Energia Fotowoltaika Piotrków Trybunalski to doświadczona firma z branży OZE, projektująca panele fotowoltaiczne dla domu, przemysłu czy rolnictwa.
Dzień Pacjenta neurologicznego w Ujeździe
Czy wśród Państwa rodziny lub znajomych są osoby, które zmagają się ze skutkami udaru mózgu? Jeśli tak to...
Żaluzje bambusowe a wilgoć - czy będzie to trwałe rozwiązanie do łazienki?
Żaluzje z bambusa i z drewna lipowego na pierwszy rzut oka wyglądają podobnie, jednak gdy przyjrzeć się im bliżej, zauważyć można istotne różnice. Dotyczą one nie tylko estetyki, ale także właściwości, grubości i wagi przesłony, a co za tym idzie – jej przeznaczenia. Jakie cechy posiadają żaluzje bambusowe i czy sprawdzą się one w łazience?
Jak stać się posiadaczem hollywoodzkiego uśmiechu?
Piękne i proste zęby są obiektem pożądania zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Przy odpowiedniej motywacji oraz podjęciu decyzji o wykonaniu odpowiednich zabiegów możesz uzyskać naprawdę rewelacyjne rezultaty! O czym konkretnie mowa? Na czym powinieneś się skupić w pierwszej kolejności? O tym poniżej!

Marzą Ci się proste zęby? Opracuj swój plan leczenia w gabinecie stomatologicznym

Zabieg wybielania zębów przyda się szczególnie po zdjęciu aparatu ortodontycznego

Wybielanie zębów to Twój bilet do pięknego uśmiechu!
18 lat w Unii Europejskiej
W 2004 roku Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. W ramach Funduszy otrzymaliśmy blisko 150 miliardów euro. Dofinansowania tysięcy projektów umożliwiły nam znaczny postęp gospodarczy, kulturalny, technologiczny oraz społeczny. Liczba inwestycji współfinansowanych przez Fundusze Europejskie stale rośnie, a obecność w Unii Europejskiej ma wpływ na życie każdego z nas. Otwarcie rynków zbytu oraz możliwość rozwoju przy wsparciu dotacji sprawiły, że Polska stała się integralną częścią cywilizacji zachodniej.
Rolniku sprzedawaj swoje produkty na ryneczku „Prosto od rolnika”
Bezpłatne stoiska dla rolników, sadowników, kół gospodyń wiejskich, pszczelarzy i innych przedstawicieli branży rolniczej. Handel pod zadaszeniem – bezpośrednio z samochodu, dogodny dojazd i przestronny parking. Producentów zaprasza Grzegorz Schreiber, Marszałek Województwa Łódzkiego.
Światowy Dzień Przywracania Czynności Serca już wkrótce!
Po raz kolejny Punkt Europe Direct w Piotrkowie Trybunalskim, działający przy Stowarzyszeniu Eurocentrum organizuje wydarzenie z okazji Dnia Przywracania Czynności Serca.
Piotrków się śmieje! – 19. Trybunały Uśmiechu
Już dziś inauguracja 19. edycji festiwalu. Piotrków Trybunalski po raz kolejny zamieni się w pełną humoru i stary kolebkę Trybunału…Uśmiechu.
Poradnictwo zawodowe w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej
Marzysz o zmianie pracy? Chciałbyś nauczyć się czegoś nowego, zdobyć nowe kompetencje? Nie wiesz, jaki zawód wybrać lub szukasz pomysłu na siebie? Zgłoś się do piotrkowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej i skorzystaj z darmowego poradnictwa zawodowego.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat